Víkend ve znamení oslav

Tento víkend se na našem stadionu uskuteční oslavy 25 let od založení klubu. V rámci sobotního dne se proto odehraje hned několik exhibičních utkání. Ale pozor, v rámci oslav se hraje i soutěžní turnaj přeboru VČ minipřípravek, takže se můžete těšit i na oficiální utkání v rámci tohoto turnaje.

Minipřípravka: V SO 8.6. v rámci oslav pořádáme turnaj přeboru VČ.

Dosud známe sestavy na exhibiční zápasy (změny vyhrazeny):

13:00h - 14:00h   SŽ + Přípravka - SD + Ženy + tatínkové

SŽ + Přípravka:

Čára (Bednář) - Moravec F., Moravec M., Moravcová, Merta, Říha, Rozkošný, Stárek, Fabián (?), Opasek, Synek, Hájek, Novotný, Gryč, Mrkvička, Kaderová, Kobera, Hlína

Trenéři: Moravec M. + Oliva P.

SD + Ženy + tatínkové:

Cidlinská - Hohenberger, Dostál, Kratochvíl, Čapková, Kandrová, Robová, Synek, Fabián (?), Lacioková, Hovorková (obě Svítkov)

Trenéři: Hohenberger + Pavlíček

14:00h - 15:00h   B + C-tým - FanClub

B + C-tým:

Sedmák, Motyčka - Dekeréš, Dostál, Hohenberger, Oliva, Tulach, Mlynář, Šanda, Vlk T., Balada, Kazimír D., Kazimír M., Hudec

Trenéři: Kazimír M. + Oliva

15:00h - 16:00h   Old Boys Jestřábi - Výběr veteránů ČR

Slavnostní vhazování provede místostarosta pan Ivan Moravec

Old Boys Jestřábi: Cidlinský - Novotný M., Hájek, Slanina, Komůrka, Mátl, Záruba, Šmíd, Stoklasa, Příhoda, Čapek, Kmoníček, Myška

Trenér: Štefanský R.

Výběr veteránů ČR:

Menc P. - Menc L., Mlejnek (vše H. Městec), Tlustý (Rakovník), Dobrý, Komanec (Třemošná), Voženílek (Most/Pce), Geba, Schauer, Kubát, Hegr (vše Polička)

Trenér: Štefka (Polička)

17:00h - 18:00h   A-tým - Výběr ČMSHb

Slavnostní vhazování provede předseda ČMSHb pan Martin Komárek

A-tým:

Sedmák - Svoboda, Štefanský, Příhoda, Drápalík M., Šmíd, Stoklasa, Šimek J., Pospíšil, Čapek, Kazimír D., Kazimír M.

Trenéři: Štefanský R. + Komůrka

Výběr ČMSHb:

Dvořáček - Moravec L. (oba Pce/Přelouč), Macenauer (H. Městec), Běloušek (H. Králové/H. Městec), Kuna, Bošák (KP Praha), Čejgl (H. Městce), Šmíd + Stoklasa (?)

Trenér: Dohnal (KP Praha)

Kabiny : dle rozpisu v chodbě stadionu.

Čas/zápis: Pája, Aneta, Honza, Filip

Bufet: Bjůk + Míša 8:00h - 19:00h --- od 19:00h Bubo