Masters ČR ovládli Old Boys Cup 2019

V sobotu 15.6. se na našem stadionu konal už 21.ročník Old Boys Cupu hráčů nad 35let. Tentokrát pod záštitou radního Pardubického kraje pro sport Reného Živného.

Kvůli nečekané termínové kolizi s finále KHbL musel účast zrušit Jokerit Chrudim. A tak ve velkém parnu bojovali o trofej čtyři týmy. Nutno dodat, že za celodenní výkony zaslouží všichni obrovskou pochvalu a jedničku! I děvčata v dresu Šedivce!

- Turnaj okořenila účast týmu Masters ČR, který nakonec celodenní maraton vyhrál. Více už napoví kompletní výsledkový servis zde:

Všem účastníkům děkujeme nejen za výdrž, ale také za pohodovou atmosféru Old Boys Cupu.

Posledních 30 dnů: 375 | Posledních 7 dnů: 96 | Poslední den: 16