Dobré výkony na úvod body nepřinesly

A i B-tým začali novou sezónu na hřištích soupeřů v Jihlavě, resp. v České Třebové. Obě utkání měla několik stejných rysů. Těmi hlavními jsou dobré výkony brankářů, potažmo celého týmu, které však bohužel nevedly k bodovému zisku. Rozhodně je však na čem stavět. Věřme, že body přijdou už za týden.

A-tým:

SK Jihlava - Jestřábi Přelouč 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

střely 27:21, vyloučení 4:4, přesilovky 1:1

sestava:  Varga (Smejkal) – Svoboda "C", Kopřiva, Vorba, Šmíd, Doležal "A", Jizba – Šimek M., Kunc, Kohoutek, Šimek J., Příhoda, Štefanský "A", Kajda, Drápalík, Kovárník.

branka hostů: Kopřiva(Šimek M., Svoboda)

Nastoupili jsme v hodně obměněné sestavě a odehráli jsme vyrovnanou partii, kdy jsme na dvoubrankový náskok domácích zareagovali využitou přesilovkou. Ve třetí třetině pět minut před koncem vstřelili domácí třetí branku a již si náskok pohlídali. Kluci makali, novicové v sestavě ukázali, že až si to trochu sedne, mohlo by to šlapat. Není potřeba panikařit, podobné zápasy nás budou čekat celou sezónu a my je musíme zkoušet otáčet na svou stranu. Velmi dobrý výkon předvedl v brance jeden z nováčku v sestavě Lukáš  Varga.

B-tým:

Česká Třebová B- Jestřábi B 3:2

sestava: Vondra- Kazimír M., Kazimír D, Bittner, Mlynář, Raška, Lauryn, Novotný D., Zítka.

branky Raška a  Kazimír M.

Torzo béčkařů odehrálo velice dobré utkání, ve kterém dokonce vedlo 2:1. V závěru už ubývaly síly a domácícm se s vypětím všech sil podařilo otočit. Škoda. V brance podal velice dobrý výkon Vondra.

SHC Opava

Posledních 30 dnů: 1281 | Posledních 7 dnů: 468 | Poslední den: 58