Dorost v premiéře bez vstřelené branky

Jestřábští dorostenci vstoupili do sezóny vysokou porážkou.

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice - HC Jestřábi Přelouč 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Sestava Jestřábů:

Čára Lukáš – Moravec Michal, Pavlíček Jan, Opasek Tomáš, Stárek Ladislav, Kratochvíl Jiří – Herman Hubert, Dostál Ondřej, Moravcová Adéla, Merta Milan, Moravec Filip, Mrkvička Jan, Říha Martin, Synek David, Dat Le Quang.

Michal Křemenák (trenér): "Na úvod soutěže jsme dostali loňského finalistu a věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, což se hned potvrdilo v úvodu zápasu, kdy na nás Autosklo vlítlo a velmi brzy tlak přetavili v úvodní gól. Z naší strany byla celkově první třetina vlažnější a občas nám pohyb soupeře dělal velké problémy. Druhá a třetí třetina už byla mnohem lepší, hráči se zvedli a shodili ze sebe přehnaný respekt, začali hrát a hlavně i zaměstnávat gólmana domácích. Ti však po pěkných herních kombinacích nadále navyšovali náskok. Trochu mě kvůli hráčům mrzí, že se nám nepodařilo proměnit žádnou šanci, které jsme si vypracovali. Z mého pohledu, ač tomu výsledek neodpovídá, jsme odehráli dobré utkání. Klukům a děvčeti patří dík a věřím pevně že se během sezóny budeme posouvat a zlepšovat."

Fotogalerie z utkání ZDE.

Posledních 30 dnů: 1281 | Posledních 7 dnů: 468 | Poslední den: 58