HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Selhání ve třetí části

B-tým stále čeká na první body. Tentokrát hrál s pardubickým favoritem Deltou 2 třetiny vyrovnanou partii, kdy se naši hráči dokázali obdivuhodně zvednout a srovnat stav 0:4. Ve třetí části však přišlo selhání a 9 inkasovaných branek nakonec znamená debakl a pátou porážku v pátém duelu.

Přelouč B- Delta 5:13 (1:4,3:0,1:9)

branky a aistence: Slanina(Hejhal) Raška(Komůrka), Slanina(Komůrka, Raška) Pavlíček(Mlynář), Lauryn.

sestava : Vondra- Komůrka, Zítka, Novotný, Lauryn, Slanina, Raška, Mlynář, Hejhal, Bittner, Pavlíček, Šurkala,

Libor Komůrka: "V některých pasážích komentáře budu jen používat tečky, jelikož bych musel psát nepublikovatelné vyrazy, doslova sprosté....Sestava Delty nám dala tušit, že to nebude nic jednoduchého a i když jsme se snažili vyrovnat soupeři v nasazení, ten celkem v pohodě získal vedení 4:0. Impulsem do třetiny byla branka Slaniny po pěkné kombinaci s Hejhalem a druhá třetina pak byla z naší strany nejlepší pasáží, kdy jsme postupně stav dorovnali a hráli jsme fakt dobře!!! Před koncem, v té době velice pěkného zápasu, se zdál trochu zastrčený pan sudí...............................................................................................Třetí třetinu pak měla odehrát naše přípravka..............................................................Rozhodčí po zápase..............................děkuji za pozornost."