Z jihu návrat bez bodů

A tým se i potřetí vrací z hřiště soupeře bez bodu.

Suchdol- Přelouč 4:0 (0:0,1:0,3:0)

Sestava : Smekal, Varga- Šmíd, Stoklasa, Svoboda, Štefanský , Doležal, Vorba, Kunc, Šimek J., Šimek M., Hehjal, Příhoda, Čapek, Jizba, Kajda, Kovárník.

Odehráli jsme zatím nejhorší utkání, chyběl nám důraz v osobních soubojích a při absenci branek jsme ani na body pomýšlet nemohli. Z těžkého losu , kdy jsme ze čtyř zápasu byli tři venku, jsme vytěžili jen tři body, ale to není omluva. Je potřeba se zamyslet a vrátit se k naší hře a začít sbírat body na všech kolbištích, soutěž je vyrovnaná a rozhodují maličkosti a ty musíme hledat a využívat je v náš prospěch.

Fotogalerie z utkání zde.

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8