Domácí turnaj přípravek se povedl!

Uplynulá sobota přinesla Pod Parkem spoustu zelenobílé radosti. Trenér Hájek nasadil do turnaje přípravek hned dva týmy a oba turnajem prošly v výbornými výsledky!

Výsledky našich týmů:

HC Jestřábi Přelouč Bílí - HBC Opočno 3:0, HC Jestřábi Přelouč Zelení - HBC Pardubice Bílí 1:1,  HC Jestřábi Přelouč Bílí - HBC  Pardubice Modří 3:3, HC Jestřábi Přelouč Zelení - HBC  Pardubice Modří  2:1, HC Jestřábi Přelouč Bílí - HBC Pardubice Bílí 6:2, HC Jestřábi Přelouč Zelení - HBC Opočno 1:2, HC Jestřábi Přelouč Bílí -  HC Jestřábi Přelouč Zelení  5:0.

Tomáš Hájek: "Turnaj přípravek konaný v domácím prostředí hodnotíme velmi pozitivně. Startovaly nám 2 týmy, a to Zelení a Bílí. Oběma se celkem dařilo, zaznamenali jsme všechny myslitelné výsledky. Potěšující je, že nejvíce bylo utkání vítězných a tak jsme si společně s hráči užili spoustu hokejbalové radosti. Na závěr turnaje došlo na vzájemný souboj Bílých a Zelených, ze kterého vyšli vítězně přeci jen o něco zkušenější Bílí. Za předvedené výkony zaslouží nakonec pochvalu všichni. Rodičům a fandům děkuji za podporu."

Sestava Jestřábů: Skála Teodor, Záruba Tomáš, Koudelka Ondřej, Tesař Matyáš, Hájek Jan, Rob Adam, Král Tomáš, Kaderová Barbora, Novotný Ondřej, Merta Matěj, Svoboda Rudolf, Tichý Vojtěch, Raška Rostislav, Hlína Richard.

FOTOGALERIE Z TURNAJE

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13