Áčko přijelo z tripu s nulou

Hned dva zápasy si uplynulý víkend nachystal pro náš A tým. Ani v Prachaticích, ani v brně nám ale nakonec pšenka nekvetla, byť body v obou zápasech visely na dosah ruky.

HBC Highlanders Prachatice - HC Jestřábi Přelouč 6:1 (2:0,2:1,2:0)

Branka: na 2:1 Kovárník(tr. střílení)

Střely: 28:29

Sestava Jestřábů: Varga, Smekal -  Šmíd, Svoboda, Vorba, Menc - Štefanský, Příhoda, Mlynář, Šimek, Kajda, Kovárník, Suchánek

HBK Bulldogs Brno - HC Jestřábi Přelouč 3:2 (1:1,1:1,1:0)

Střely: 28:22

Branky: 1:1 Menc (Štefanský), 2:2 Svoboda (Třináctý)

Sestava Jestřábů: Třináctý, Varga - Šmíd, Vorba, Svoboda, Menc -  Štefanský, Šimek M., Šimek J., Kohoutek, Mlynář, Doležal, Kopřiva, Příhoda, Kajda.

Libor Komůrka: "Tento víkend se mi bude velice těžko hodnotit. Sice v méně početných sestavách, ale měli jsme si z obou utkání odvézt body. Nemůžeme však v prvním zápase z prvních dvou střel dostat dva góly a když pak mladej vykoupe v nájezdu gólmana a máme šance zápas docvaknout, tak zas dostaneme dva slepené góly.....a soupeři tam napadalo všechno....To je strašně těžký. Nevymlouvám se na smůlu, to mě již připadá až trapné. Hráči prostě musí zabrat a začít ty góly dávat. Myslím, že většina je na to zkušených dost. Bez gólů vyhrávat nebudeme a nebude nám nic platné, že býváme v zápasech lepší. V Brně jsme měli vyhrát. Dvě minuty před koncem jdeme sami na brankáře a nedáme, 25 sekund před koncem se vhazuje u soupeře a z toho dostaneme 2 sekundy před koncem gól! Je pravdou, že jsou věci mezi nebem a zemí, které přesahují lidské chápání a tohle je jedna z nich. Kluci se z toho prostě musí oklepat a dva poslední zápasy, co nás doma čekají, vyhrát. Ještě není potřeba stahovat kalhoty...."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16