Povedený domácí turnaj minipřípravek

Uplakaná sobota přinesla domácí turnaj minipřípravek. Přestože se nám dařilo střídavě, turnaj se nakonec povedl.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Svítkov Stars Pardubice 0:2, HC Jestřábi Přelouč - SK Hokejbal Letohrad 1:1, HC Jestřábi Přelouč - HBC Jokerit Chrudim 3:1, HC Jestřábi Přelouč - HBC Alfa Pardubice 0:5.

Sestava Jestřábů: Záruba Tomáš, Hampl Pavel, Tichý Lukáš, Tichý Vojtěch, Suchý Radek, Dašek Jakub, Vrátil Jan, Raška Thomas.

Tomáš Hájek: "V uplakaném počasí jsme odehráli poslední turnaj minipřípravek v tomto roce a musím se přiznat, že tentokrát nám to moc nešlo. Na úvod jsme po matném výkonu podlehli Svítkovu. V dalším utkání s Letohradem a Chrudimí jsme předvedli zlepšený výkon a nejprve remizovali a poté zvítězili. Posledního utkání s Alfou jsme se bohužel jen zúčastnili. Kdo kouká a nehraje, vždycky prohraje. Nečinně jsme přihlíželi s chutí hrajícím hostům a nakonec také po zásluze vysoko prohráli.Poslední turnaj se nám tedy úplně nepovedl, nicméně za celou podzimní část sezóny si hráči zaslouží pochvalu a i onu obdrženou medaili. Rodičům a ostatním fanouškům děkuji za podporu."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16