1. SK Kometa Polička 10 37:23 24
10. HBC Rakovník 11 30:46 8
11. HBC Plzeň-Litice 11 24:63 8

Jestřábi, derby je naše!

V domácím derby se nám podařilo vynulovat Svítkov a slavíme zaslouženou výhru z kategorie nejsladších! Ve všech našich brankách měl prsty Honza Bílý, druhé čisté konto v dresu s jestřábem na prsou udržel Kuba Třináctý!

HC Jestřábi Přelouč- HBC Svítkov Stars Pardubice  4:0 (1:0,2:0,1:0)
Střely: 18:22
Branky: 12. Filip (Bílý), 17. Bílý (Kohoutek), 27. Bílý (Filip, Kohoutek), 38. Šmíd (Bílý)
Vyloučení: 8:8, Využití: 3:0

Sestava Jestřábů: Třináctý (Smekal) - Kopřiva, Filip, Menc, Vorba, Svoboda, Šmíd, Kohoutek, Štefanský, Bílý, Kunc, Čapek, Příhoda, Šimek J., Kajda, Šimek M.

Hosté nastoupili do utkání aktivně a nám chvíli trvalo, než jsme se rozjeli na provozní domácí teplotu. Důležitý moment přišel v osmé minutě, kdy jsme po faulu a následném vyhozeném míčku, museli čelit dlouhé přesilovce 5 na 3. Zvládli jsme to ale výborně a vzápětí jsem hned naší výhodu po čistém buly Bílého proměnili dělovkou Filipa ve vedoucí branku. Od té chvíle jsme opět přidali a vytvořili si další nadějné příležitosti. Ve druhé třetině jsme opět hráli aktivně, soupeř byl také útočně laděný, a tak se hrál otevřený hokejbal. Po nahrávce Kohoutka prokázal svou střeleckou pohotovost před brankou Bílý a bylo 2:0. Když jsme pak sehráli v polovině utkání další ukázkovou přesilovku zakončenou střelou Bílého, bylo zřejmé, že tento zápas už nepustíme. Stars se jednu chvíli snažili změnit taktiku se zatažením do středního pásma, ale i přesto jsme se dostávali do šancí. Když v polovině třetí třetiny uklidil v další přesilovce příhru Bílého do branky matador Šmíd, byly důležité tři body definitivně doma.

Libor Komůrka: "Po třech porážkách jsme chtěli doma zabrat a povedlo se. Velký podíl na výhře má samozřejmě lajna kolem Honzy Bílého, ale i ostatní dvě šly během zápasu nahoru a i díky tomu si myslím, že naše vítězství bylo zasloužené. Doufám, že nás to vyburcuje na poslední těžký zápas se silnou Jihlavou a zakončíme podzim vítězně."

SK Jihlava

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Posledních 30 dnů: 1465 | Posledních 7 dnů: 526 | Poslední den: 79