HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu

Vítězná tečka za podzimem!

A tým uzavřel podzim historicky druhou výhrou nad Jihlavou. Třemi body se blýskli matadoři Příhoda a Šmíd!

HC Jestřábi Přelouč - SK Jihlava  6:3 (0:1,3:1,3:1)
Střely: 22:27
Vyloučení:7:4
Využití: 2:1

Branky a as.: 3.Střecha (Danko) 0:1, 20. Příhoda (Čapek, Šmíd) 1:1, 21. Danko(Blaško, Brázda) 1:2, 26. Čapek (Filip) 2:2, 27. Filip (Kohoutek) 3:2, 32.Růžička(Herman) 3:3, 38. Kohoutek (Bílý) 4:3, 39. Příhoda (Šmíd) 5:3, 45. Kunc (Příhoda, Šmíd) 6:3.

Sestava Jestřábů: Třináctý, Varga - Filip, Kopřiva, Svoboda, Šmíd, Vorba, Menc, Bílý, Štefanský, Kohoutek, Šimek M., Hejhal, Šimek M., Kunc, Příhoda, Čapek.

Pod park zavítal soupeř, který nám dlouhodobě moc nesedí a bylo jasné, že budeme muset na uzdě udržet jeho dva snajpry. Již ve třetí minutě však pláchl obraně Střecha a blafákem nedal Třináctému šanci. První třetina nebyla z naší strany úplně ideální, naopak hosté několikrát pálili z dobře připravených pozic. Po druhé přestávce jsme zvýšili obrátky a hrál se oboustranně dobrý hokejbal. Příhoda vzpomněl na svůj um, vykroužil se z rohu a poslal Kochovi pozdrav do šibenice. Hosté však vzápěti kontrovali, když v přesilovce Blaškovo nahození "po kanadsku" tečoval za bezmocného Třináctého Danko. Dvě odpovědi jsme si schovali na dobu mezi 26-27minutou do přesilovek. Nejprve poslal přízemní střelu k tyči Čapek a o chvíli později skoro na půlce naládoval do svého mašinkvéru střelu dum-dum Filip a měli jsme vedení zpět. Do třetí třetiny jsme chtěli nastoupit aktivně, ale hosté ji začali lépe, kdy se v dobré palebné pozici ocitl Růžička a střelou pod klacek srovnal. Na přelomu 37-38 minuty přišly dvě odpovědi, které zápas definitivně přetočili na naši stranu. Nejprve si Kohoutek pohotově našel na brankovišti odraženou střelu Bílého a v zápětí z podobné akce skóroval v pádu Příhoda. Hosté dostali možnost v přesilovce, ale tu jsme ubránili a kráčeli za výhrou. V poslední minutě měl pak nabito na hatrick výborně hrající Příhoda, ale raději fešácky našel volného Kunce, který již neměl problém trefit odkrytou branku a zapsat svůj letošní premiérový gól.

Libor Komůrka: "Vyrovnané utkání, kde jsme se konečně prosadili i střelecky. Pro dobře hrajícího soupeře je rozdíl ve skóre asi velký, ale za bojovnost jsme si dneska zasloužili vyhrát, hráli jsme týmově. Splnili jsme cíl, což byl plný počet bodů v posledních dvou utkáních a jsme opět ve hře."