1. SK Kometa Polička 10 37:23 24
8. HBC Malenovice 11 33:40 13
10. HBC Rakovník 11 30:46 8
11. HBC Plzeň-Litice 11 24:63 8

Dorostenci v podzimní derniéře nestačili na Malenovice

Ani 4 vstřelení branky nestačily dorostencům v posledním utkání podzimu k bodovému zisku. 3 body tak brali hosté z Baťova města.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Malenovice 4:6  (2:4,0:2,2:0)

Sestava Jestřábů: Čára – M. Moravec, Opasek, Kratochvíl, Pavlíček, Dlabaja, Stárek, Merta, F. Moravec, Herman, Dostál, Le Quang, Moravcová, Hvězdová, Munduch, Čermák, Synek, Říha.

Michal Křemenák: "Pokračující trend zlepšování našeho herního projevu, jsme chtěli potvrdit i v posledním zápase podzimu. Že nás nečeká nic jednoduchého, jme si byli dobře vědomi. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře možná i trochu zaskočili, ale co naplat, do vedení šli hosté, po našem propadnutí v obraně. Co mě mile překvapilo je, že hned z následujícího útoku se nám podařilo srovnat a vstřelit konečně kýžený gól. Hra se vyrovnala a hrál se atraktivní hokejbal, který musel diváky bavit. Náhle však přišel propad naší hry a soupeři se podařilo odskočit o tři góly. O to byla naše radost větší, když se nám par vteřin před koncem první třetiny podařilo náskok snížit. Ve druhé třetině se hrálo nahoru dolů a jistá nevyzrálost naší hry pomohla soupeři odskočit dvěma góly na komfortní náskok. Do poslední třetiny jsme šli s tím, že nemůžeme nic ztratit, maximálně získat a naše hra tomu odpovídala. Podařil se nám dát branku, zvýšit tempo a hosty už moc do šancí nepouštět. V poslední minutě zápasu se nám podařilo vsítit ještě jednu branku, ale na nějaké drama či obrat zápasu už nebyl čas. Škoda našeho propadnutí ve druhé třetině, jinak si myslím jsme mohli sahat na body. Klukům a děvčatům chci poděkovat za předvedený výkon a doufám že nastavený trend nám vydrží a přeneseme si ho do jarní části, kde už nechceme být za otloukánka. "

Posledních 30 dnů: 1183 | Posledních 7 dnů: 233 | Poslední den: 83