Zmar v Ježkárně!

Dorostenci otevřeli jaro debaklem v Heřmanově Městci. Dobrá zpráva je, že hůř už může být jen těžko a dno už odrazilo k lepšímu mnohé jiné.

Ježci Heřmanův Městec - HC Jestřábi Přelouč 15:1 (4:0,8:1,3:0)

Branka Jestřábů: Herman

Sestava Jestřábů: Vrkoslav – Moravec M., Opasek, Pavlíček, Kratochvíl, Mrkvička, Moravcová, Moravec F., Merta, Holman, Říha, Synek, Herman.

Michal Křemenák: "Jak hodnotit zápas v Heřmaňáku? Hodně těžko. Vychválím zimní přípravu a pak se to začne sypat, ztráta gólmana, nemoc hráčů, To vše  vyústilo v to, že jsme přijeli s dvanácti hráči a novou akvizicí do brány, kdy jsme gólmana neviděli chytat a nevěděli co od něho čekat. Bohužel se mu podařilo z prvních dvou nahození na bránu nechat domácí dvakrát skórovat a pro kluky bylo více či méně po zápase. To, co jsme trénovali a říkali si, vůbec neplatilo. Zmatené běhání po hřišti, abychom náhodou neschytali debakl, vyústilo stejně v pořádnou gólovou nadílku. Z mého pohledu, byla si nejlepší třetí třetina, kdy se gólman rozchytal a klukům ukázal že chytat umí, ovšem na nějaký dramatický zvrat to už nebylo. Za zmínku určitě stojí průnik Hermana, který prošel mezi dvěma obránci, stihl vystřelit a ještě dorazit a dát tak náš čestný gól. Dle mého byla ze strany domácích hodně vyhrocená hra, snad motivována honěním  kanadských bodů a úspěchů, kdy nám nedohráli dva hráči. Nezbývá než hodit tento zápas za hlavu a připravit se na další, kde snad konečně ukážeme, kdo jsme a soupeři nedáme nic zadarmo, jako tomu bylo tentokrát."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16