Poctivě odmakaný turnaj ve Svítkově!

O víkendu se po zimní přestávce představili premiérově mezi mantinely také mladší žáci. Tentokrát je rozpis turnajů nasměroval do nedalekého Svítkova, kde mladé naděje s jestřábem na prsou nic neodflákly a turnaj si náležitě užily.

Výsledky:

HC Jestřábi Přelouč - HBC Svítkov Stars                             0:5

HC Jestřábi Přelouč - HBC Rangers Opočno                       0:11

HC Jestřábi Přelouč  - HBC Lokomotiva Česká Třebová    5:2

Tomáš Hájek (trenér): "V prvním utkání jsme podlehli Svítkovu, přičemž jsme se celý zápas prakticky jen bránili. V druhém utkání jsme sice vysoko podlehli Opočnu, nicméně předvedená hra byla lepší než v utkání prvním a také jsme si vytvořili řadu gólových šancí, které se nám ovšem nepodařilo zužitkovat. Ve třetím napínavém utkání s Českou Třebovou se nám nakonec podařilo zvítězit a užít si příjemný pocit z vítězství.

Turnaj jako takový hodnotíme pozitivně. Hráči poctivě makali a i přes dvě vysoké porážky si cením nasazení a snahy dát i v už rozhodnutých zápasech alespoň gól. Trochu nám vázla hra a komunikace hráčů na hřišti, ale vzhledem k tomu, že jsme byli před turnajem jen jednou na hřišti se ani není čemu divit. Trochu, v rámci nynějších možností, potrénujeme a budeme se těšit na další turnaj."

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8