HC Jestřábi Přelouč vs SK Žamberk

Datum a čas konání: 26.9.2020 17:00

Klubový kvíz III

Při příležitosti státního svátku vyvrcholí také náš kvíz. Jeho závěrečná část nijak nezaostává za těmi předchozími. Na konci pak najdete správné odpovědi z 2. dílu kvízu. Přejeme příjemnou zábavu!

21 - Dlouho se nám od začátku nedařilo uspět v derby se Svítkovem ,první výhra se povedla ještě v Chrudimi a byla?

a) 4:1

b) 5:2

c) 7:4

d) 4:2

22 - Kdo je zatím nejstarším střelcem branky Jestřábů v 1.lize?

a) Libor Komůrka

b) Lubomír Menc

c) Martin Šmíd

d) Marcel Slanina

23 - Kdo byli dva nejmladší hráči Jestřábů při kvalifikaci o národní ligu v 1997 ?

a) Stoklasa a Kazimír David

b) Šolta a Krejčík

c) Příhoda a Čapek

d) Šmíd a Stoklasa

24 -  Nejsenzačnější  obrat v historii v 1.lize , kdy jsme 2:25 před koncem otočili z 1:3 na 4:3 se nám povedl proti?.

a) Falcon Kročehlavy

b) Pedagog České Budějovice

c) Jungle Fever

d) Prosek Stars

25 - Který tým Jestřábi v playoff 1.ligy vyřadili dvakrát?

a) SK Kometa Polička

b) Olymp Jindříchův Hradec

c) SK Kelti

d) Tatran Třemošná

26 - Jak se nazýval populární mikrobus, se kterým Jestřábi jezdili první sezóny v 1.lize?

a) Frantabus

b) Lojzabus

c) Pepabus

d) Antabus

27 - Na legendární rozlučce v Lohenicích navštívily Jestřáby známé osobnosti, které tradičně domlouval Libis. Která z níže uvedených tam tenkrát chyběla?

a) Martin Maxa

b) Petr Janda

c) Jiří Korn

d) Richard Muller

28 - Který rok bylo otevřeno hřiště Pod Parkem?

a) 2000

b) 2001

c) 2002

d) 2003

29 -  Již v roce 1996 jsme byli blízko postupu do 1.ligy. Kdo nás tenkrát o postup připravil?

a) Klokani Pardubice

b) Jokerit Chrudim

c) Svítkov Stars

d) Česká Třebová

30 - Kolik měl v historii klub HC Jestřábi do současnosti členů?

a) nad 200

b) nad 250

c) nad 300

d) nad 350

Výsledky minulého kola kvízu:

11 odpověď je B...v sezóně 2014-2015 jsme se probili přes Poličku do semifinále, kde jsme nestačili na pozdějšího vítěze z Karviné. Přesto nám postavení v tabulce zaručilo bronzové medaile!

12 - V bláznivém zápase na půdě Škody Plzeň B jsme z 0:3 vyrovnali na 3:3, soupeř utekl na  3:6, opět jsme dotáhli na 6:6 a na poslední branku domácích  jsme reagovali třemi trefami , abychom brali výhru 9:7! Padlo celkem 16 branek...což je v 1.lize v našich zápasech maximum. Tedy za B.

13 - Trochu chyták i pro znalce.....Křemže byla našim soupeřem, ale své zápasy hrála v Českém Krumlově, tudíž D je správně. V Liberci i Písku jsme si zahráli.

14 - C je správně. Plzeň byla již v Extralize, když jsme do ligy postoupili, ostatní týmy se prokousávaly naší soutěží a změřili jsme s nimi síly.

15 - Prokleté hřiště bylo v Dobřanech. Teprve v posledním zápase před otevřením nové haly jsme hřiště v Dobřanech vyloupili dne 5.11.2017  výhrou 5:3, tedy C.

16 - Pamětníci nemohou tipovat jinak než C.

17 - Dlouho vedl s pěti zásahy Marek Jurkas z již zmiňovaného zápasu v Plzni (9:7), až dne 25.10.2015 kanonádu proti Karlovým Varům (13:2) vyšperkoval 6 zásahy Petr Svoboda, tedy D.

18 - Neskutečná tři utkání, tedy D. Přivezli jsme dvě výhry z Hradce na nájezdy a po prodloužení, doma první utkání prohráli, abychom pak v jasném nedělním zápase rozhodli o postupu. Všechna prodloužená utkání skončila poměrem 2:1!!

19 - B - Točená Plzeň za 15 Kč a populární Haďák tekly v té době proudem!!

20 - Jeho nevlastní strýc rada Vacátko musel kroutit někdy hlavou, co při nájezdech dokazoval. Jeho chodivý hokejbal byl ukázkou, že hlava je někdy více než nohy. - Jirka Marvan

Posledních 30 dnů: 1509 | Posledních 7 dnů: 374 | Poslední den: 58