Na domácím turnaji bronzoví

Jestřábi v nedělním turnaji v rámci campu U18 vybojovali konečné třetí místo, když bodovali v obou zápasech s U18 a podlehli soupeřům ze Svítkova a Brna. Brněnští si pak připsali celkové vítězství, Svítkov bral stříbro.

Kompletní výsledky turnaje naleznete ZDE. Pouze opravíme výsledek utkání Přelouč - Brno. Správně je 1:2.

Libor Komůrka: "Turnaj byl pro náš tým první prověrkou po dlouhé době. Nebyli jsme kompletní, příležitost dostali i dva mladí dorostenci. Výsledkově to bylo nakonec dobré, dobře jsme bránili v oslabení, velice dobře se předvedli oba gólmani. Musíme však zapracovat na pohybu na hřišti co se týká výběru místa. Často jsme k soupeři pozdě  přistupovali a dávali mu prostor jednoduše zakládat akce."

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13