HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

HC Jestřábi Přelouč vs HBC Autosklo H.A.K...

Datum a čas konání: 28.11.2020 17:00

Dorost loupil ve Svitavách!

Dorost loupil ve Svitavách!

Dorostenci se dokázali popasovat s velkým množstvím omluvenek a ze Svitav přivezli cenné body! Výborný výkon předvedl v brance Lukáš Čára! Pochvala je však na místě pro všech 9+1 statečných!

 

 

 

TJ Sršni Svitavy – HC Jestřábi Přelouč 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) 

Střely: 31:23

Branky a asistence Jestřábů: Merta, Moravec M. (Říha).

Sestava Jestřábů: Čára – Čermák, Le Quang, Moravec M., Moravec F., Merta, Říha, Synek, Mrkvička, Vítek.

Martin Moravec: "S ohledem na velké množství omluvenek byla sestava „poslepována“ doslova hodinu před zápasem, do kterého nastoupilo pouze 9 hráčů v poli. Podle toho také vypadala i první třetina, kdy se naši hráči na hřišti spíše hledali a seznamovali sami se sebou, víc než se soupeřem. Zřejmě ani soupeř nebyl v optimální sestavě, a tak pěkný hokejbal moc k vidění nebyl. Přesto Sršni dokázali lépe pronikat naší obranou a jeden takový útok přeměnit v gól. Druhá třetina se herně trochu vyrovnala, ale žádnou branku přes oboustrannou snahu nepřinesla. Hned od počátku třetího dějství jsme vstoupili do hry s daleko vyšším nasazením a zavařili domácí pětku na plných šest minut v jejich pásmu a vyrovnali stav. Ani oddechový čas na konsolidaci soupeře neuchránil od inkasování druhé branky. Houževnatý soupeř se ještě snažil jinak vyrovnané utkání ještě zdramatizovat, ale na to mu již nezbyl potřebný čas. Výhry si velmi cením, neboť po loňské mizerné sezóně nám utkání dodalo pocitu z vítězství, který jsme rok nezažili."     

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 77410
Posledních 30 dnů: 507 | Posledních 7 dnů: 119 | Poslední den: 23

© 2020 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne