Minipřípravka v Heřmanově Městci na jedničku

Minipřípravka přivezla z turnaje v Heřmanově Městci hned několik vítězství a jen jednu porážku. Trenér Hájek tak chválil celý tým!

HC Jestřábi Přelouč  -  HBC Alfa Pardubice             4:1

HC Jestřábi Přelouč  -  HBC Hradec Králové            9:0

HC Jestřábi Přelouč  -  Ježci Heřmanův Městec      4:1

HC Jestřábi Přelouč  -  HBC Opočno                        2:3

Tomáš Hájek: "Turnaj minipřípravek v Heřmanově Městci hodnotíme velmi pozitivně. Sehráli jsme čtyři utkání z nichž se nám ve třech podařilo zvítězit. Hráli jsme aktivně s dobrým pohybem a dobrým držením míče. V posledním utkání jsme poněkud polevili v důslednosti před brankou vlastní i brankou soupeře a nakonec těsně prohráli. Chválíme všechny hráče za přístup, nadšení a předvedenou hru."

Sestava Jestřábů: Záruba T., Skála T., Štainer V., Tesař M., Král T., Králová A., Koudelka O., Tichý L., Vrátil J., Dašek J., Raška R.

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8