Kombinovaná sestava v Chlumci bez šance

A tým musel z různých důvodů v sestavě silně improvizovat a také proto je výsledek utkání takový, jaký je. Druhým zásadním důvodem je výborný výkon domácích vrtaček.

HBC CHlumec n/C. - HC Jestřábi Přelouč 6:1  (3:0, 1:0, 2:1)

Branka Jestřábů: Příhoda

Sestava Jestřábů: Varga (Motyčka) - Šmíd, Svoboda, Lauryn Ji., Vorba - Příhoda, Hejhal, Lauryn Jo., Štefanský, Slanina, Kajda, Hájek, Spáčil.

Martin Šmíd: "Za nás můžeme pouze konstatovat, že jsme nepředvedli skoro vůbec nic zajímavého. A proto domácí zcela zaslouženě a vysoko vyhráli! Na nic jiného se vymlouvat nehodláme, protože bychom tím snižovali velice dobrý výkon domácího týmu."

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8