Dorost v Kyjově neúspěšný

Dlouhý výjezd na Moravu dorostencům nevyšel a z Kyjova se vrátili s prázdnou.

HBK Kyjov – HC Jestřábi Přelouč 3:1 (0:0, 2:1, 1:0),

Střely na branku: 21:23

Branka Jestřábů: Moravec F.(asistence Moravec M.)

Sestava Jestřábů: Čára- Opasek, Le Quang, Čermák, Moravec M., Moravec F., Moravcová, Merta, Říha, Synek, Rozkošný, Mrkvička

Martin Moravec: "Ve vyrovnaném utkání rozhodovalo spíše štěstí, které se přiklonilo na stranu soupeře. Z mého pohledu je potěšující, že letos přenášíme do zápasů to, co trénujeme a výraz týmu se postupně zlepšuje. Opouštíme charakteristiku, zjednodušeně řečeno „Čára a spol.“, a přecházíme ke kompaktnímu celku. Škoda jen, že rostoucí tendenci omezuje všude přítomný virus. Ten se v našich hlavách podvědomě projevil asi i tím, že utkání bylo dost možná (úplně) posledním a proto „nemá smysl o něco zabojovat“. Přesto svěřenci po úmorné čtyřhodinové cestě podali slušný výkon a patří jim mé poděkování. Soupeři gratuluji."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23