Přípravka odehrála doma velmi dobrý turnaj

Přípravka v domácím turnaji ochutnala hořkost porážek i sladkou chuť vítězství. Nasazení však nechybělo v žádném zápase a trenér Hájek tak chválou nešetřil.

HC Jestřábi Přelouč   -   SK Ježci Heřmanův Městec               4:1

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC Piráti Hradec Králové                4:0

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC JTEKT Svítkov Stars "černí"    2:4

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC  JTEKTSvítkov Stars "bílí"       3:4

Sestava Jestřábů: Skála Teodor, Raška Rostislav, Král Tomáš, Králová Aneta, Hampl Pavel, Tesař Matyáš, Koudelka Ondřej, Tichý Vojtěch, Dašek Jakub, Čermák Ondřej, Svoboda Rudolf, Záruba Tomáš, Vrátil Jan.

Tomáš Hájek: "Turnaj přípravek konaný na našem domovském hřišti hodnotíme velmi pozitivně. Zvažovali jsme nasazení dvou týmů, ale nakonec jsme v určitých obavách z možných nemocí a karantén turnaj odehráli s týmem jedním, byť silně početně obsazeným. Sehráli jsme čtyři utkání z nichž se nám ve dvou podařilo zvítězit a dvakrát jsme odešli po velkém boji poraženi. Chválím všechny hráče na nasazení a přístup k jednotlivým utkáním a chtěl bych vyzdvihnout poctivé fandění a týmovou sounáležitost těch, kteří zrovna nehráli s těmi, kteří hráli. Nějaký čas si opět soutěžně nezahrajeme, snad budeme moci i nadále alespoň trénovat, a tak mi nezbývá, než všem zúčastněným poděkovat a všem popřát pevné zdraví a dobrou vůli k překonání obtíží spojených s nastalou situací.

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13