HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Přípravka odehrála doma velmi dobrý turnaj

Přípravka odehrála doma velmi dobrý turnaj

Přípravka v domácím turnaji ochutnala hořkost porážek i sladkou chuť vítězství. Nasazení však nechybělo v žádném zápase a trenér Hájek tak chválou nešetřil.

 

 

 

HC Jestřábi Přelouč   -   SK Ježci Heřmanův Městec               4:1

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC Piráti Hradec Králové                4:0  

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC JTEKT Svítkov Stars "černí"    2:4

HC Jestřábi Přelouč   -   HBC  JTEKTSvítkov Stars "bílí"       3:4

Sestava Jestřábů: Skála Teodor, Raška Rostislav, Král Tomáš, Králová Aneta, Hampl Pavel, Tesař Matyáš, Koudelka Ondřej, Tichý Vojtěch, Dašek Jakub, Čermák Ondřej, Svoboda Rudolf, Záruba Tomáš, Vrátil Jan.

Tomáš Hájek: "Turnaj přípravek konaný na našem domovském hřišti hodnotíme velmi pozitivně. Zvažovali jsme nasazení dvou týmů, ale nakonec jsme v určitých obavách z možných nemocí a karantén turnaj odehráli s týmem jedním, byť silně početně obsazeným. Sehráli jsme čtyři utkání z nichž se nám ve dvou podařilo zvítězit a dvakrát jsme odešli po velkém boji poraženi. Chválím všechny hráče na nasazení a přístup k jednotlivým utkáním a chtěl bych vyzdvihnout poctivé fandění a týmovou sounáležitost těch, kteří zrovna nehráli s těmi, kteří hráli. Nějaký čas si opět soutěžně nezahrajeme, snad budeme moci i nadále alespoň trénovat, a tak mi nezbývá, než všem zúčastněným poděkovat a všem popřát pevné zdraví a dobrou vůli k překonání obtíží spojených s nastalou situací.

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 79431
Posledních 30 dnů: 496 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 30

© 2021 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne