HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Jestřábi úspěšní v programech podpory ČMSHb

Jestřábi úspěšní v programech podpory ČMSHb

Přestože je hokejbal nuceně v hibernaci, přinášíme zásadní novinky. Jestřábi byli úspěšní hned ve dvou programech podpory ČMSHb. To v praxi znamená, že trenéři nejmenších mohou od jara využít nové přilby, od minulého týdne pracovat s novými mantinely a na cestě do klubu jsou i nové rozlišovací vesty.

Za úspěchem Jestřábů v těchto programech podpory stojí především mravenčí práce Martina Šmída, který nám přiblížil, jak vypadá proces získání takové podpory: "Dotační programy vypisuje ČMSHb pro kluby pracující s mládeží. Podmínkou jsou určité počty týmů mládeže v soutěžích svazu v té dané sezoně.  V nedávné době jsme uspěli v programu na dodání přileb,teď nám dorazily mantinely a nově jsme uspěli v programu na tréninkové vesty, které ponesou logo ČMSHb, našeho klubu a také našeho významného sponzora Sev.en EC."

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 79431
Posledních 30 dnů: 496 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 30

© 2021 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne