Dorost v Pardubicích v okleštěné sestavě neuspěl

9 statečných v Pardubicích v 1. zápas na body nedosáhlo, 2. zápas byl i přes příjezd opozdilých posil z Jihlavy plně v režii Autoskla.

HC Jestřábi Přelouč – TJ KOVO Praha 0:1 (střely 3:7)

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – HC Jestřábi Přelouč 7:0 (střely 27:12)

V neděli 6. června absolvovali dorostenci Jestřábů první část turnaje nazvaného Markmed Pohár dorostu. Přestože hráči byli po dlouhé pauze na hru natěšení, vyhlídky na úspěch pro velký počet omluvenek z důvodu zranění nebyly nijak valné. A tak jsme na turnaj odjížděli v minimálním stanoveném počtu 8+1, očekávajíc ještě příjezd tří jihlavských spoluhráčů až na místo turnaje. Smůla nás nenechala hned od počátku bez pozornosti, neboť cestou na hřiště do Pardubic Jihlavští oznámili, že pro závadu na vozidle se zřejmě opozdí. První utkání s celkem Kovo Praha musel odchytat převlečený hráč z pole, který vpředu zákonitě chyběl. Nesehraný soupeř evidentně poskládaný stylem „co dům dal“ na jedné straně, Jestřábi zalátaní obdobně a mezi nimi velice měkký míček spíše s vlastnostmi vyplivnuté žvýkačky moc pohledný hokejbal nepřinesl. Už fakt, že za celý zápas bylo vysláno na obě branky dohromady pouze deset „střel“, hovoří za vše. Tuto plácanou se štěstím vyhrál soupeř, tím že se mu podařilo několikrát poskočivší bramboru v před brankovém mumraji dobouchat za Mertova záda. V druhém hned navazujícím utkání proti pořádajícímu Autosklu už jsme sice mohli využít jihlavské opozdilce, ale bohužel jsme zaznamenali i další zranění dlouhodobějšího charakteru. Odpočinutí pardubičtí hráči vytasili mnoho prvků útočného hokejbalu, ale k jejich údivu ztroskotávali na výborně chytajícím Čárovi. Chválím naše dorostence, i přestože nevstřelili žádnou branku. Bili se v nelidském vedru jak lvi (vlastně Jestřábi) až do konce.

Sestava Jestřábů: Merta/ Čára – Moravec F., Moravec M., Le Quang, Moravcová, Říha, Synek, Duba, Mrkvička, Munduch, Hybeš.

Trenér M. Moravec

Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17