2. SK Žamberk 0 0:0 0
4. HBC Chlumec nad.. 0 0:0 0
5. TJ Lokomotiva Česká.. 0 0:0 0
6. HBC Hradec Králové.. 0 0:0 0

Povedené vystoupení MŽ kalí debakl!

Obnovená premiéra v sezoně přinesla mladším žákům o uplynulém víkendu ve Svítkově dvě výhry a jeden pořádný výprask.

HC Jestřábi Přelouč - Svítkov Stars Pardubice  5:4 ss

HC Jestřábi Přelouč - Piráti Hradec Králové       0:9

HC Jestřábi Přelouč - Ježci Heřmanův Městec   2:1

K turnaji nastoupili: Skála Teodor, Záruba Tomáš, Novotný Ondřej, Král Tomáš, Koudelka Ondřej, Tichý Vojtěch, Tesař Matyáš, Kobera Michal, Hájek Jan, Mrkvička Jakub, Rob Adam, Gryč Jiří

Tomáš Hájek (trenér):
  V neděli jsme po velmi dlouhé době odehráli turnaj MŽ ve Svítkově. Jako první nám los přiřadil domácí Svítkov, se kterým jsme v této kategorii ještě nehráli. Oba týmy odehrály myslím dobré a vyrovnané utkání s napínavým závěrem v podobě dlouhé série samostatných střílení, která nakonec v náš prospěch rozhodl nejmenší hráč na hřišti přípravkář Ondřej Koudelka.

Ve druhém utkání jsme se střetli s Piráty z Hradce, na které jsme neměli a snad ani mít nechtěli. Celé utkání jsme odchodili, patrně jsme čekali, že když jsme porazili Svítkov tak bez námahy porazíme i Piráty. Dostali jsme po zásluze pěkně nařezáno. Po utkání jsme museli hráčům zdůraznit, že takhle opravdu ne. Prohrát samozřejmě můžeme, otázkou je jakým způsobem prohrajeme.

Ve třetím utkání jsme hráli s Ježky z Heřmanova Městce. Sportovně přiznávám, že Ježci byli lepší a téměř celý zápas nás tlačili a vypracovali si řadu gólových příležitostí. Nám v horkém dni došly síly, ale pozitivem je, že jsme bojovali a díky bojovnosti a skvělému výkonu brankáře Teodora Skály jsme dosáhli na jednobrankové vítězství.

Některé věci se nám povedly, jiné zase ne, nicméně jsem rád, že můžeme opět hrát.

Posledních 30 dnů: 418 | Posledních 7 dnů: 90 | Poslední den: 12