Omlazený B tým v malém derby nestačil na Opatovice

Béčko procházející přestavbou v prvním testu neuspělo a v malém derby narazilo s "hosty" z Opatovic.

HC Jestřábi Přelouč "B" - HBC Opatovice n./L. 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Góly + Asistence : Lauryn Jos. (Hájek)

Stř.: 20:36, Vyl.: 6:3, Vyu: 0:1, diváci 40.

Sestava Jestřábů: Křemenák - Pavlíček, Hohenberger, Hájek, Lauryn Jiří, Medek, Moravec M.- Zdeněk, Šurkala, Bittner, Kratochvíl, Lauryn Josef, Mrkvička, Merta, Moravec F., Opasek, Le Guang, Říha.

Trenér: Šmíd

Martin Šmíd: "Naše obnovené Bego plné mlaďáků vyrazilo do derby odhodlaně. Ale Opatky jim hned od začátku ukázovaly, že v mužské kategorii to není tak jednoduché. Po první jednoznačné třetině jsem se zlepšovali a začali i kousat. Nakonec jsme Moťovi pokazili nulu, ale dovolím si říct, že aspoň ten gól jsme si zasloužili. No nic, kluci si to vyzkoušeli a poznali, že je čeká ještě hodně práce. Ale je potřeba se toho nebát, všechno mají teprve před sebou. Soupeři gratulujeme k zaslouženému vítězství a uvidíme, jestli jim nezdražíme nájemné."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23