B tým doma s nulou branek i bodů

B tým se utkal s déčkem Pardubic a naprázdno vyšel jak střelecky, tak bodově.

HC Jestřábi Přelouč "B" - HBC Pardubice "D"   0:8 (0:1, 0:5, 0:2)

Stř.: 20:46, Vyl.: 8:5, využití: 0:2, osl.: 0:2. Diváci 30.

Sestava Jestřábů: Křemenák - Pavlíček, Lauryn Ji., Moravec M., Medek, Hohenberger - Opasek, Zděnek, Kratochvíl, Merta, Šurkala, Mrkvička, Říha, Moravec F., Lauryn Jo.

Trenér: Moravec M.

Libor Komůrka: "Výsledek je jednoznačný a jde hodně na vrub našemu nedůrazu před vlastní brankou, kde jsme často nechávali gólmana na holičkách.  Na druhou stranu musím vyzvednout snahu našich kluků hrát. Přiznám se, že jsem měl strach, že zápasy budou hodně jen o hře na naší bránu, takže mě potěšilo, že tomu zase tak není. Kvituji zájem hlavně mladých o tréninky, ty je budou posouvat dál. Bereme na vědomí, že letos budeme sčítat hlavně porážky, ale chceme, aby to byly porážky s hlavou nahoře!!! Tato sezóna bude těžká, věřím, že těch několik" starých" , co s mladými kluky nastupují, přijmou roli Guru a vytrvají. Po čase vyplněném tréninky a zájmem o hokejbal bude určitě líp...alespoň já tomu věřím..."

Posledních 30 dnů: 414 | Posledních 7 dnů: 135 | Poslední den: 17