Přípravka po ospalém začátku dokázala zabrat

Sobotní turnaj přípravek dal malým Jestřábům ochutnat výhry i porážky. Pro klubový web ho zhodnotil jeden z trenérů Martin Sláma.

HC Jestřábi Přelouč - HBC Svítkov Stars Bílí         1:3

HC Jestřábi Přelouč - HBC Alfa Pardubice Bílí       1:7

HC Jestřábi Přelouč - HBC Alfa Pardubice Modří   4:2

HC Jestřábi Přelouč - HBC Svítkov Stars Černí      4:1

Sestava Jestřábů:  Záruba Tomáš, Bartek Filip, Tichý Lukáš, Tichý Vojtěch, Čermák Václav, Sláma Kryštof, Dašek Jakub, Vrátil Jan, Synek Matěj, Synek Patrik, Koudelka Ondřej.

Martin Sláma: "Na první turnaj přípravek v letošní sezoně jsme se sešli v docela hojném počtu. Bohužel to zpočátku nebylo vůbec vidět. V prvním vyrovnaném utkání s bílým Svitkovem jsme prohráli, ve druhém s bílými Pardubicemi jsme také prohráli, ale po velmi špatném výkonu. Po lehké domluvě od trenérů se kluci probudili a nejen, že zlepšili hru, na kterou se dalo koukat, ale vyhráli zaslouženě další dva zápasy s modrými Pardubicemi a černým Svitkovem. Závěrečná bilance 2 výhry a 2 prohry není vůbec špatná a pokud budou kluci chodit v takovém počtu a poctivě trénovat, tak se v dalších turnajích budou určitě zlepšovat jak výsledkově, tak hlavně i herně."

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8