A tým zpět na vítězné vlně, Příhoda mezi legendy!

Po premiérové porážce v lize a vyřazení z poháru se hráči A týmu rehabilitovali tříbodovým vítězstvím nad hosty z Žamberka. Speciální příchuť mělo utkání pro Honzu Příhodu, který si na své konto připsal soutěžní zápas číslo 400 s jestřábem na prsou a ozdobil jej hned dvěma zásahy. Gratulujeme!

HC Jestřábi Přelouč - SK Hokejbal Žamberk   5:1 (2:1, 1:0, 2:0)

G+A: Příhoda (Hejhal, Pospíšil), Hejhal (Pospíšil, Čapek), Příhoda (Čapek, Vorba), Kazimír M. (Kazimír D., Štefanský), Hejhal (Čapek, Štefanský)

Kompletní statistiky utkání

Martin Šmíd: "Od prvního střídání nám soupeř ukázal, že si nepřijel zahrát hokejbal, ale poctivě a trpělivě bránit. Přes velkou převahu, vyjádřenou i střelecky, jsme se však gólově neprosazovali podle našich představ. Hostující brankář toho pochytal opravdu hodně. I tak jsme dokráčeli k zaslouženému vítězství. Za zmínku stojí také fakt, že Jenda Příhoda vstřelil ve svém jubilejním zápase dvě branky. Honza se stal třetím hráčem v historii klubu, který nastoupil za náš A-tým do mistrovského zápasu s číslem 400!!! Palec nahoru!"

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16