"Přeloučské" derby jasně pro Opatovice

B tým po výprasku v Prachovicích nenašel recept ani na Opatovice a po další porážce stále čeká na své první vítězství.

HBC Opatovice n./L. - HC Jestřábi Přelouč "B"   7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

G+A: Lauryn Jiří (Dat Le Quang)

Kompletní statistiky utkání

Martin Šmíd: "První třetina byla odehraná celkem solidně. Bohužel pak přišel opět útlum. Stále děláme mnoho nevynucených chyb, které nás zbytečně připravují o balonek. Vymlouvat se na únavu z cesty za soupeřem? To nemůžeme, hráli jsme vlastně doma. Tak proč je soupeř o tolik pohyblivější a živější? Někteří chvilkama působí dojmem, že je to nebaví?!? To si musí každý v hlavě přebrat sám. Na druhou stranu, při takovém výkonu, bych si představoval, že dokážeme vstřelit víc gólů. Je to škoda, protože dobré pasáže v utkání určitě byli a to od všech tří útoků i s podporou obránců. Mrzí mě, že jsem nakonec tolikrát inkasovali. Ale pořád je ještě o co hrát."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23