Nové hřiště oficiálně v užívání HC Jestřábi

Ještě před Vánoci došlo k rekonstrukci našeho hřiště! Nyní jej máme oficiálně v užívání a Libor Komůrka se obšírněji rozepsal o tom, co rekonstrukce klubu přinesla!

Patnáctého prosince bylo fyzicky i dokladově předáno firmou Hokejsport provedené dílo- hokejbalové hřiště. Za město Přelouč jsem protokol o předání, jako určená zodpovědná osoba, po kontrole podepsal a dole jej přikládám i s fotografiemi díla. Při kontroly nebyly objeveny žádné závady, které by měly být do protokolu o předání uvedeny, všechny drobnosti, které se vyskytly při práci jsem s pracovníky firmy vyřizoval operativně a prakticky za celou dobu nevznikl žádný problém. Firma provedla úklid kolem stavby(v rámci možností dle současného počasí). V současnosti je kolem hřiště ještě něco odpadního materiálu, který zbyl z původního hřiště. Ten bude pod mým dohledem v budoucích dnech zlikvidován oddílem hokejbalu. Dále ve spolupráci s oddílem hokejbalu bude doložen plastový povrch až k novým mantinelům. Z tohoto důvodu ještě není hřiště veřejnosti přístupné a bude zpřístupněno až po dokončení této práce. O tom bude klub informovat na svých stránkách a vyrozumí veřejnost i cestou stránek MÚ.

Za sebe mohu vyzdvihnout velkou profesionalitu pracovníku firmy Hokejsport, po celou dobu stavby s nimi byla spolupráce bezproblémová.

V současné době již tedy nic nebrání konečnému plnění smlouvy sepsané mezi městem Přelouč a firmou Hokejsport.

Všem děkuji za spolupráci a sportu zdar.

Libor Komůrka, správce sportovního areálu Přelouč.

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13