HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

HBC Pardubice "C" vs HC Jestřábi Přelouč

Datum a čas konání: 21.5.2022 13:00
Místo: Pardubice

Nové hřiště oficiálně v užívání HC Jestřábi

Nové hřiště oficiálně v užívání HC Jestřábi

Ještě před Vánoci došlo k rekonstrukci našeho hřiště! Nyní jej máme oficiálně v užívání a Libor Komůrka se obšírněji rozepsal o tom, co rekonstrukce klubu přinesla!

Patnáctého prosince bylo fyzicky i dokladově předáno firmou Hokejsport provedené dílo- hokejbalové hřiště. Za město Přelouč jsem protokol o předání, jako určená zodpovědná osoba, po kontrole podepsal a dole jej přikládám i s fotografiemi díla. Při kontroly nebyly objeveny žádné závady, které by měly být do protokolu o předání uvedeny, všechny drobnosti, které se vyskytly při práci jsem s pracovníky firmy vyřizoval operativně a prakticky za celou dobu nevznikl žádný problém. Firma provedla úklid kolem stavby(v rámci možností dle současného počasí). V současnosti je kolem hřiště ještě něco odpadního materiálu, který zbyl z původního hřiště. Ten bude pod mým dohledem v budoucích dnech zlikvidován oddílem hokejbalu. Dále ve spolupráci s oddílem hokejbalu bude doložen plastový povrch až k novým mantinelům. Z tohoto důvodu ještě není hřiště veřejnosti přístupné a bude zpřístupněno až po dokončení této práce. O tom bude klub informovat na svých stránkách a vyrozumí veřejnost i cestou stránek MÚ.

Za sebe mohu vyzdvihnout velkou profesionalitu pracovníku firmy Hokejsport, po celou dobu stavby s nimi byla spolupráce bezproblémová.  

V současné době již tedy nic nebrání konečnému plnění smlouvy sepsané mezi městem Přelouč a firmou Hokejsport.

 

 

Všem děkuji za spolupráci a sportu zdar.

 

Libor Komůrka, správce sportovního areálu Přelouč.

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 87868
Posledních 30 dnů: 800 | Posledních 7 dnů: 395 | Poslední den: 199

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne