HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Ml. žáci si zahráli na stadion v Opočně

Ml. žáci si zahráli na stadion v Opočně

S bilancí jedna výhra a 2 porážky zanechali svěřenci Tomáše Hájka na turnaji dobrý dojem!

 

Výsledky:

HC Jestřábi Přelouč - HBC Rangers Opočno  2:1

HC Jestřábi Přelouč - HBC Hradec Králové    1:4

HC Jestřábi Přelouč - HBC Česká Třebová     0:3

 

 

Sestava Jestřábů: Věrnáková Lucie, Záruba Tomáš, Tichý Vojtěch, Novotný Ondřej, Král Tomáš, Raška Rostislav, Hájek Jan, Chudomel Robin, Hlína Richard, Pecka Matyáš, Vrátil Jan, Koudelka Ondřej

Tomáš Hájek (trenér): "První utkání jsme sehráli s domácími viditelně posílenými Rangers, které jsme přes špatný začátek nakonec porazili. Dlužno říci, že to byli nejlepší Rangers, se kterými jsme se utkali a vítězství bylo poctivě odpracované.
Druhé utkání s Hradcem se nám nepovedlo, po celý zápas jsme se hledali a tak není divu, že jsme prohráli. Sice ne nijak vysoko, ale zaslouženě.
Třetí utkání s Českou Třebovou se neslo ve znamení dvou zcela rozdílných poločasů. Začátek jsme prospali a po prvním poločase jsme prohrávali o 3 branky. Ve druhém poločase jsme se prezentovali zcela jiným hokejbalem. Byli jsme aktivní a vypracovali si řadu gólových šancí, z nichž jsme ovšem nevyužili ani jednu a tak jsme ukazatelem skóre v náš prospěch nepohnuli.
Celkově turnaj hodnotíme s relativní spokojeností. Byli jsme hrát na velkém hřišti na 2 pětice hráčů s hojným zastoupením přípravkářů, kteří svou roli se ctí zvládli a tým jako takový celkem dobře fungoval."

 

 

 

 

 

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 88694
Posledních 30 dnů: 615 | Posledních 7 dnů: 82 | Poslední den: 9

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne