HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Finále je po víkedu 1:1

Finále je po víkedu 1:1

Jestřábi po úvodním nezdaru zabrali a do Třebové jedou minimálně pro navrácení série Pod Park.

 

 

 

 

 

 

 

1. zápas finále

HC Jestřábi Přelouč - TJ Lokomotiva Česká Třebová   3:4pp (0:0, 1:2,2:1)

Branky a asistence Jestřábů: Pospíšil (Menc), Slanina (Šmíd, Štefanský), Moravec (Šmíd, Štefanský).

Kompletní statistiky utkání

2. zápas finále

HC Jestřábi Přelouč - TJ Lokomotiva Česká Třebová   5:2 (2:0, 2:0, 1:2)

Branky a asistence Jestřábů: Příhoda (Horák, Hejhal), Slanina (Moravec), Moravec (Slanina, Čapek), Horák, Hejhal.

Kompletní statistiky utkání

Libor Komůrka k dvojutkání: "V prvním zápase jsme z převahy v první třetině bohužel nevytěžili branku. Hosté hráli v pohybu a po pěkné akci skórovali. O chvíli později uklouzl v obraně Moravec a hosté nabídnutou šanci využili. Před koncem druhé části však našel dlouhým pasem Menc na modré Pospíšila, který vymetl horní roh soupeřovy branky. Gól nás povzbudil a na něj jsme navázali ve třetí třetině, kdy jsme brankami Slaniny a Moravce  otočili na 3:2. Bohužel pak hosté odrazem od nohy skórovali a poslali zápas do prodloužení. Tam musel v jednom útoku Třebové Menc zatáhnout za záchranou brzdu a Třebová v přesilovce utkání rozhodla. 
Druhý den jsme paradoxně neměli v první třetině takový nástup, jako v sobotu, ale zase jsme se dvakrát prosadili. nejprve Příhoda zametl Horákovu přihrávku a vzápětí se po prostrčení od Moravce prosadil před brankou štírek Slanina. Ve druhé třetině nás ještě více uklidnil hbitý Moravec, jehož střela zapadla do soupeřovy branky. Pak se dral do zakončení Horák a vysloužil si trestné střílení, které provedl s velkým klidem.
Třetí třetina měla být jen formalitou, ale Třebová neskládala zbraně. Nejprve se prosadila v přesilovce a o půl minuty později využila zmatku v naší obraně a bylo to již pouze o dvě branky. Smeky musel zapnout radar o stupínek výše a my jsme se museli ještě na zápas hodně soustředit. Pomohla nám přesilovka a konec zápasu, kdy hosté riskovali bez gólmana a my jsme několikrát minuli prázdnou branku, vyřešil Hejhal, který dovezl balónek po páté do klece hostů.
Těžký víkend s výbornou soupeřem. Je škoda, že jsme v prvním zápase neudrželi po otočce vedení. V neděli jsme již podali soustředěný výkon a vítězství jsme si zasloužili. Jedeme do Třebové za stavu 1:1 s tím, že chceme minimálně vrátit sérii domů.....Minimálně!"

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 89079
Posledních 30 dnů: 285 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 17

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne