HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Finále rozhodne bitva č. 5!

Finále rozhodne bitva č. 5!

Jestřábi byli po sobotní prohře krok od porážky v sérii, ale v neděli soupeři oplatili stejnou mincí a vrátili sérii k rozhodujícímu utkání Pod Park!

 

 

 

 

3, zápas

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Jestřábi Přelouč   5:1 (0:0, 2:1, 3:0)

Branky a asistence Jestřábů: Horák (Svoboda, Šmíd)

Kompletní statistiky utkání

4. zápas

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Jestřábi Přelouč   1:4 (1:0, 0:1. 0:3)

Branky a asistence: Moravec (Příhoda), Příhoda (Spáčil), Moravec, Horák (Štefanský, Čapek)

Kompletní statistiky utkání

Sobotní duel měl jednoho ze soupeřů nasměrovat k mečbolu. Vyrovnaná bezbranková třetina  a  my jsme druhou začali náramně, když Horák svoji pumelici uklidil do domácí branky. Pak jsme se však nechali rozhodit trochu sporným momentem, který vedl k vyrovnání. Na něj navázal soupeř další brankou. Do třetí třetiny jsme šli s vírou, že to dotáhneme. Soupeř si však připravil dva rychlé direkty a tím i mečbol pro neděli....

V neděli již nebylo kam couvnout a domácí se od začátku hnali za pohárem. My jsme odolávali co to šlo a paradoxně mohl dvakrát do prázdné branky zasunout Moravec, to když domácí gólman páchal v rozehrávce doslova harakiri. Nepovedlo se a Třebová udeřila po rychlé kombinaci a přihrávce zpoza branky. Když pak ve druhé třetině konečně potrestal minelu v obraně soupeře Moravec , šlo se do třetí třetiny s vědomím, že nejspíše jediná chyba rozhodne vyrovnaný duel. Tři minuty před koncem šel srdnatě do brankoviště v sobotu trápící se Příhoda a nasměroval nás k vyrovnání série. Při risku bez gólmana pak dovezl míček do opuštěné klece hráč zápasu Moravec a čtvrtý gól si už vychutnali po kombinaci Štefanský s Horákem. Vracíme se domů....

Libor Komůrka: "Parádní víkendový hokejbal. V sobotu jsme zápas ztratili na začátku třetí třetiny. V neděli jsme to urvali velkou vůlí. Tohle finále si pátý zápas zasloužilo. Za týden se rozhodne a pouze jeden ze soupeřů zvedne pohár....a to bude škoda...."

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 95255
Posledních 30 dnů: 772 | Posledních 7 dnů: 208 | Poslední den: 16

© 2023 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne