HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Finále rozhodne bitva č. 5!

Finále rozhodne bitva č. 5!

Jestřábi byli po sobotní prohře krok od porážky v sérii, ale v neděli soupeři oplatili stejnou mincí a vrátili sérii k rozhodujícímu utkání Pod Park!

 

 

 

 

3, zápas

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Jestřábi Přelouč   5:1 (0:0, 2:1, 3:0)

Branky a asistence Jestřábů: Horák (Svoboda, Šmíd)

Kompletní statistiky utkání

4. zápas

TJ Lokomotiva Česká Třebová - HC Jestřábi Přelouč   1:4 (1:0, 0:1. 0:3)

Branky a asistence: Moravec (Příhoda), Příhoda (Spáčil), Moravec, Horák (Štefanský, Čapek)

Kompletní statistiky utkání

Sobotní duel měl jednoho ze soupeřů nasměrovat k mečbolu. Vyrovnaná bezbranková třetina  a  my jsme druhou začali náramně, když Horák svoji pumelici uklidil do domácí branky. Pak jsme se však nechali rozhodit trochu sporným momentem, který vedl k vyrovnání. Na něj navázal soupeř další brankou. Do třetí třetiny jsme šli s vírou, že to dotáhneme. Soupeř si však připravil dva rychlé direkty a tím i mečbol pro neděli....

V neděli již nebylo kam couvnout a domácí se od začátku hnali za pohárem. My jsme odolávali co to šlo a paradoxně mohl dvakrát do prázdné branky zasunout Moravec, to když domácí gólman páchal v rozehrávce doslova harakiri. Nepovedlo se a Třebová udeřila po rychlé kombinaci a přihrávce zpoza branky. Když pak ve druhé třetině konečně potrestal minelu v obraně soupeře Moravec , šlo se do třetí třetiny s vědomím, že nejspíše jediná chyba rozhodne vyrovnaný duel. Tři minuty před koncem šel srdnatě do brankoviště v sobotu trápící se Příhoda a nasměroval nás k vyrovnání série. Při risku bez gólmana pak dovezl míček do opuštěné klece hráč zápasu Moravec a čtvrtý gól si už vychutnali po kombinaci Štefanský s Horákem. Vracíme se domů....

Libor Komůrka: "Parádní víkendový hokejbal. V sobotu jsme zápas ztratili na začátku třetí třetiny. V neděli jsme to urvali velkou vůlí. Tohle finále si pátý zápas zasloužilo. Za týden se rozhodne a pouze jeden ze soupeřů zvedne pohár....a to bude škoda...."

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 89079
Posledních 30 dnů: 285 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 17

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne