A tým na titul nedosáhl, úspěšnou sezonu tak ozdobil stříbrem

Jestřábi finálovou cestu zakončili neúspěšně, sezona se však povedla a už teď se těšíme na tu další!

5. finále play off

HC Jestřábi Přelouč - TJ Lokomotiva Česká Třebová   0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Konečný stav série: 2:3

Kompletní statistiky utkání

V sobotu se mělo rozhodnout. Začátek zápasu byl v naší režii a chtěli jsme dát úvodní branku. Leč to byl bohužel opět jeden z našich dnů, kdy nám to tam prostě nespadlo. Hosté hráli dobře takticky a když jsme před koncem třetiny zaspali za naši brankou, ani snaha Smekyho nestačila zabránit skórování. Gól hosty nabudil a pozorně bránili a hrozili z brejků. Několikrát hledali své hroty dlouhými pasy, naštěstí bez úspěchu. Tlačili jsme se do koncovky, zvonily tyče, ale branka tam nespadla. Hosty držel svým nejlepším výkonem v sérii gólman. Když pak pěknou akci zosnovali Válek se Ševcem, bylo zase o dost hůř. Ani ve třetí třetině nepřišla branka, která by nás dostala na dostřel. V půlce třetiny jsme se pak bránili oslabení, kdy byl podražen Štefanský, zůstal dlouho ležet a my se bránili ve třech. Rozhodčího píšťalka byla němá jak při faulu, tak při přerušení hry kvůli ležícímu hráči, ale ozvala se až při jeho protestech. Dlouhá přesilovka pět minut už pak hrála do karet soupeři a nám už jen utíkal čas a s ním pohár pro vítěze.....

Libor Komůrka: "Nezbývá, než pogratulovat soupeři, byla to dobrá série, hrál se hokejbal. Minulý týden jsem říkal, že vyhraje ten šťastnější a my jsme to štěstí dnes prostě neměli. Možná jsme byli ve všech utkáních o kousek lepší, ale to stejně nestačilo. Hodně pak sérii ovlivnila ztráta prvního zápasu a my jsme museli vždy jen dotahovat. Bohužel to nevyšlo. Přesto musím kluky pochválit. Skoro půlka kádru již má čtyři křížky na krku a přesto jsme celou sezónu proháněli o generace mladší kluky a hráli jsme dobrý hokejbal. Máme ten sport prostě rádi a  mezi námi je to i o něčem jiném, než jen o sportu. To potvrdila tahle parta při večerní oslavě. Děkujeme fanouškům za přízeň, především naši nejmenší si po celý zápas mohli hlasivky vykřičet, kluci to na hřišti cítili!  ...Tak zas na podzim!"

Posledních 30 dnů: 432 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 8