HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Vynikající představení mladších žáků v Heřmanově Městci

Vynikající představení mladších žáků v Heřmanově Městci

Mladší žáci se o víkendu představili v Heřmanově Městci a ve třech utkáních poznali hořkost porážky jen v tom úvodním.

 

 

 

 

 

 

Výsledky Jestřábů:

HC Jestřábi Přelouč - HBC Ježci Heřmanův Městec   0:2

HC Jestřábi Přelouč - HBC Rangers Opočno              8:0

HC Jestřábi Přelouč - HBC Svítkov Stars Pardubice   3:1

Sestava Jestřábů: Záruba Tomáš, Dašek Jakub, Raška Rostislav, Chudomel Robin, Král Tomáš, Novotný Ondřej, Pecka Matyáš, Tesař Matyáš, Vrátil Jan, Hájek Jan, Hlína Richard, Tichý Vojtěch, Kaderová Barbora.

Tomáš Hájek: "V prvním utkání jsme svedli vyrovnaný souboj s domácími Ježky a nakonec po velkém boji podlehli 0:2, i když by utkání asi lépe slušel po základním čase smírný výsledek s několika brankami na obou stranách. Hráli jsme velmi dobře, Ježci také, celkově oboustranně povedený zápas.
  Druhé utkání jsme sehráli s Rangers Opočno a vysoko vyhráli. Vítězství nepřeceňujeme. Rangers to mají těžké, ceníme si jejich statečnosti a chuti hrát i za nepříznivého stavu.
  Třetí utkání jsme sehráli se Svítkovem. Ujali jsme se vedení a byli stále aktivní, přidali druhou branku a poté předali aktivitu soupeři který snížil a poté nás chvílemi mačkal tak, až jsme museli sáhnout k oddechovému času. Po domluvě hráčům a jejich uklidnění v herních činnostech jsme hru výrazně zvedli a v závěru druhého poločasu přidali ještě další branku.
  Shrnutím bych chtěl říci, že jsme chtěli ve všech zápasech hrát celoplošný aktivní odvážný hokejbal, kterému věříme a na který se hezky kouká. Dovolím si říci, že se nám to až na určité pasáže v jednotlivých utkáních celkem dařilo."

 

Diskuze

Město Přelouč Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 89079
Posledních 30 dnů: 285 | Posledních 7 dnů: 136 | Poslední den: 17

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne