Žáci v Letohradu tvrdě narazili

O víkendu odstartovala soutěž také starším žákům, kteří se představili na hřišti v Letohradu a museli zkousnout vysokou porážku. Podrobnosti k jejich vystoupení sepsal trenér Tomáš Hájek.

HBC Letohrad - HC Jestřábi Přelouč   18:1 (6:0, 6:1, 6:0)

Sestava Jestřábů: Věrnáková Lucie, Záruba Tomáš, Tichý Vojtěch, Mrkvička Jakub, Král Tomáš, Hlína Richard, Chudomel Robin, Kaderová Barbora, Novotný Ondřej, Voženílek Lukáš

Tomáš Hájek: "V sobotu vstoupili v Letohradu starší žáci do své soutěže. K utkání jsme nastoupili nekompletní i když doplnění o hráče z týmu žáků mladších. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 3:0 a první třetinu jsme prohráli 6:0. Soupeř byl po všech stránkách lepší a tak zaslouženě vysoko vyhrál. Z výsledku si těžkou hlavu neděláme. Hráli jsme letos vůbec poprvé, chybí nám herní praxe a tak jsme vyrobili řadu zbytečných chyb, kterými jsme soupeři některé branky darovali. Toho je třeba se vyvarovat, i když i bez nich bychom utkání zcela jistě prohráli, to je třeba sportovně přiznat. My budeme potřebovat nějaký čas na adaptaci hry ve vyšším tempu a důrazu, a délky utkání. Nechceme být otloukánkem soutěže. Přes vysokou porážku jsme i my měli své šance, je škoda, že se nám nepodařilo alespoň některé využít a trochu upravit skóre. Ceníme si snahy hráčů opravdu hrát i za jasně rozhodnutého stavu. Soupeři gratulujeme k vítězství a hezkému hokejbalu."

Posledních 30 dnů: 443 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 8