Lamby na hrad!

Jako klub se do politiky nemotáme, ale máme tu jednoho nezbedu, na kterého bychom přecijen rádi ukázali prstem! Martin "Lamby" Šmíd totiž i tentokrát kandiduje do městského zastupitelstva. Jelikož mu to tam v končícím volebním období šlo stejně, jako mu to jde v našem dresu (humor, nehumor...těžko říct), rádi bychom všechny, kterým na našem klubu záleží poprosili o jeho podporu!

Lamby kandiduje na kandidátce Koalice občanů města Přelouče, které děkujeme za poskytnutí aktuální fotografie! Lambyho medailonek pak naleznete tady. Pokud nám chcete jako klubu pomoci, prosíme Vás, abyste to vzali do úvahy u volební urny! Díky!

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13