HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Kulatiny manažera za 3 body!

Kulatiny manažera za 3 body!

V šlágru víkendového kola 2. ligy jsme přivítali Chlumec nad Cidlinou a po vydařeném utkání bereme 3 body! Ty věnujeme manažerovi týmu Liboru Komůrkovi k jeho významnému životnímu jubileu a přejme stále jistý krok a mocný lok!

 

 

 

 

HC Jestřábi Přelouč - HBC Chlumec n./C.   5:4 (2:1, 2:1, 1:2)

Kompletní statistiky utkání

Branky a asitence Jestřábů: Hejhal (Šmíd, Vorba), Příhoda (Raška, Šmíd), Svoboda, Vorba (Šlehofer, Hejhal), Vorba (Hejhal).

Sestava Jestřábů: Smekal - Hohenberger, Kovářík, Lauryn, Šmíd, Stoklasa - Vorba, Šlehofer, Hejhal, Příhoda, Svoboda, Raška, Kazimír M., Kazimír D., Pavlíček.

Trenér: Křemenák

Michal Křemenák: "Myslím si, že šlo o divácky atraktivní utkání, kde se hra přelévala, ze strany na stranu. V úvodu utkání se nám podařilo skórovat z první střely, a to nám dodalo klid, který potřebujeme mít. Chlumec po celou dobu musel dotahovat a nám se v kritických situacích podařilo udržet nervy na uzdě, vrátit na hokejky klid a semknout se, což vyvrcholilo obrovskou obětavostí na hranici sil v posledních dvou minutách. Za to chci klukům poděkovat."

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 91271
Posledních 30 dnů: 446 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 9

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne