HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

První výhra žáků!

První výhra žáků!

Po minulé porážce od pardubického soupeře jsme tentokrát s jeho "rezervou" uspěli! Bodově explodoval Lukáš Voženílek, který zaznamenal unikátní bilanci 5+1!

 

 

 

 

 

 

HBC Pardubice – Bílý tým  –  HC Jestřábi Přelouč  1:6  (1:1 , 0:2, 0:3)

 

Kompletní statistiky utkání

 

Sestava Jestřábů: Franek Adam, Hlína Richard, Tichý Vojtěch, Mrkvička Jakub, Král Tomáš, Tesař Matyáš , Novotný Ondřej, Kaderová Barbora, Chudomel Robin, Voženílek Lukáš

 

Trenéři: Tomáš Hájek, Aleš Záruba

 

Aleš Záruba: "Stále bojujeme s nedostatkem hráčů a i tento zápas byla sestava improvizovaná. Nastoupili jsme na 4 beky, 2 centry a jen 3 útočníky, soupeř byl v plné síle na tři pětky. Hned na začátku zápasu jsme se dostali do útočného pásma, a tam se na nějakou chvíli usadili. To byl z mého pohledu zlomový okamžik, kdy z hráčů spadla nervozita a obava o výsledek. Ucítili příležitost na možný dobrý výsledek, což se projevilo obrovským nasazením a bojovností, a také šancemi.  Přestože jsme hráli velmi dobře, tak jako první skóroval v polovině první třetiny soupeř. Zápas byl velmi vyrovnaný, šance byly na obou stranách a nám se podařilo do první sirény, díky chytré brance z poza brány, srovnat. Druhá třetina se nesla v podobném duchu, kdy byly opět šance na obou stranách, ale tentokrát jsme skórovali pouze my, a to dvakrát. Šance soupeřů končili na naší dobré obrané hře a gólmanovi, který už do konce zápasu vystavil soupeřům STOPku a za svá záda nic nepustil. Třetí třetinu soupeř hru více otevřel, my jsme skórovali ještě třikrát a zápas si tak užili až do konce. Celý tým chválím za skvělý výkon. Děkuji také soupeřům za férový a čistý zápas. Jsem moc rád, že si tým urval toto velmi cenné vítězství, které je pro nás všechny důležité do další společné práce."

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 95273
Posledních 30 dnů: 777 | Posledních 7 dnů: 210 | Poslední den: 18

© 2023 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne