Výprask v poháru

Muži vstup do pohárového utkání prospali a schytali zasloužený výprask. Soupeři gratulujeme k postupu do dalšího kola.

Ježci Heřmanův Městec "B" - HC Jestřábi Přelouč   13:4 (5:1, 5:2, 3:1)

Kompletní statistiky utkání

Branky a asistence Jestřábů: Opasek (Čapek), Svoboda, Schejbal (Šmíd), Schejbal (Šmíd).

Sestava Jestřábů: Čermák - Čapek, Svoboda, Šmíd, Hohenberger -  Kazimír D., Medek, Mrkvička, Opasek, Pavlíček, Pospíšil, Schejbal, Vorba.

Martin Šmíd: "Náš ležérní vstup do utkání ukázal domácím, že se fakt bude jednat o pohodové utkání. Na startu nás ještě dost podržel Čermi v bráně, protože naše hra směrem dozadu byla opravdu tragická. Nestíhali jsem zachytávat rychlé přechody domácích, ti pak v přečíslení s lehkostí zakončovali přesně. Směrem dopředu to nebylo zase tak špatné, nastřelili jsme 3x břevno, ale pak také nevyužili ani ty největší šance (jako třeba 3 na 0 a 2 na 0), a s tím se opravdu uspět nedá. Celkově to od nás bylo prostě špatné. Prohrát můžeme, ale nesmíme dostávat takto laciné branky ani v utkáních, kde není výsledek prioritou. Malou útěchou pro nás je, že jsem proti Ježkům vyhráli ten důležitější zápas, což byl ten z minulé neděle, který se počítá do tabulky."

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Posledních 30 dnů: 446 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 9