Pohárový reparát na výbornou

24h po výprasku v Heřmanově Městci složili muži úspěšný reparát v ligové utkání s Českou Třebovou.

HC Jestřábi Přelouč - TJ Lokomotiva Česká Třebová   3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Branky a asitence Jestřábů: Vorba (Kazimír M.), Příhoda (Svoboda, Čapek), Svoboda (Šmíd).

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Smekal - Šmíd, Hohenberger,Svoboda, Lauryn, Čapek - Hejhal, Kazimír M., Mrkvička, Opasek, Pavlíček, Pospíšil, Příhoda, Vorba.

Trenér: Štefanský

Martin Šmíd: "Uplynulo pouhých 24 hodin od našeho "parádního" vystoupení v ČP! Zapomenuto, nezajímá, je tady liga! Paradní počasí, super soupeř a utkání bylo opravdovou reprízou loňského finále. Divákům se to muselo líbit. Hrálo se útočně na obě strany, golmani pochytali několik šancí, prostě hokejbal nahoru a dolů. Nakonec jsme rozhodli v přesilovkách, což je také pozitivní fakt do dalších zápasů. Je strašně fajn, že Třebová je soupeřem, se kterým si zahrajete paradní, ale hlavně čistý hokejbal, a to i v případě, ať je výsledek jakýkoli."

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Posledních 30 dnů: 446 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 9