HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Příští zápas

Dobrá první třetina st. žáků v HM nestačila, ml. žáci jako na houpačce

Dobrá první třetina st. žáků v HM nestačila, ml. žáci jako na houpačce

Po dobré 1. třetině se SŽ v úvodů té druhé dostali do vedení. To však paradoxně znamenalo začátek konce.

 

 

 

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

HBC Ježci Heřmanův Městec - HC Jestřábi Přelouč  9:3 (0:0, 6:1, 3:2)

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Franek Adam, Voženílek Lukáš, Tichý Vojtěch, Král Tomáš, Novotný Ondřej, Tesař Matyáš, Hlína Richard, Mrkvička Jakub, Kaderová Barbora, Chudomel Robin,

Tomáš Hájek: "Začali jsme velmi dobře a celou první třetinu jsme hráli s Ježky zcela vyrovnanou partii. V úvodu třetiny druhé jsme se ujali vedení a tak trochu jsme začali bláznit a nechali se zbytečně rozběhat a hrát s Ježky otevřený hokejbal, na který ovšem nemáme dostatek hráčů. Výsledkem bylo, že jsme druhou třetinu vysoko prohráli a o výsledku bylo rozhodnuto. Do třetího dějství jsme šli s cílem podat opět koncentrovaný výkon jako v třetině první a třetí třetinu vyhrát. To se nám nakonec nepovedlo, třetí třetinu jsme o gól prohráli, ale drželi jsme se stanovené taktiky a hráli celkem dobře. I přes vysokou porážku můžeme konstatovat určitou spokojenost, odehráli jsme dvě dobré třetiny a byli po celé utkání soupeřem." 

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Jestřábi Přelouč - Svítkov Stars  1:12

HC Jestřábi Přelouč - Ježci HM         2:5

HC Jestřábi Přelouč - HBC Liberec   9:0

Sestava Jestřábů: Čermák Vojtěch, Dašek Jakub, Tichý Vojtěch, Tichý Lukáš, Král Tomáš, Hampl Pavel, Čermák Václav, Vrátil Jan, Tesař Matyáš, Raška Rostislav, Chudomel Robin

Tomáš Hájek: "První utkání jsme nehráli, pouze se jej zúčastnili a vysoko prohráli. Z celého týmu makali pouze tři hráči a to na silného soupeře nestačí. Další komentář netřeba. Druhé utkání s Ježky bylo o poznání lepší. Po poločase jsme po dobrém výkonu o gól vedli, abychom si v několika málo chvílích vedení nechali vzít. Zbytek druhého dějství byla bitva s oboustranně dobrým výkonem. My můžeme pouze litovat svých neproměněných šancí, protože jsme po nich obvykle z protiútoku inkasovali. Utkání však oboustranně dobré. Třetí utkání s Libercem jsme začali vlažně a přidali až ve druhém poločase. Nakonec jsme vysoko vyhráli, nicméně to nehodláme nijak přeceňovat. Vítězství nad nezkušeným soupeřem je povinné, Liberci fandíme."

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 91271
Posledních 30 dnů: 446 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 9

© 2022 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne