Kombinovaný tým žáků ve Svítkově ostudu neudělal

Žáci ve svém předposledním vystoupení na body ve Svítkově nedosáhli, ale bojovali až do samotného konce. Soupeř tak nakonec v poslední části zlomil zápas na svou stranu.

HBC Svítkov Stars Pardubice   –  HC Jestřábi Přelouč  5:4  (1:2 , 2:2, 2:0)

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Franek Adam, Hlína Richard, Tichý Vojtěch, Mrkvička Jakub, Král Tomáš, Tesař Matyáš , Novotný Ondřej, Kaderová Barbora, Voženílek Lukáš, Jakub Dašek , Pavel Hampl , Vrátil Jan

Trenéři: Tomáš Hájek, Aleš Záruba

Aleš Záruba: "Jak už je našim zvykem, jeli jsme na zápas se značně polepenou sestavou. Starší žáky doplnili tradičně žáci mladší a tentokrát nám pomohli dokonce i hráči z přípravky:-).Po velmi nepovedeném zápase v předcházejícím víkendu jsme tentokrát nastoupili do zápasu v naprosto jiném tempu. Všichni hráči na hřišti makali s nasazením, které asi soupeř, s nadupanou sestavou, nečekal. Naše hra opřená o skvělou obranu a perfektního golmana "Frenka" ( 43 zásahů, úspěšnost 88,4%) nesla své ovoce . Vsítili jsme první branku a nervózní soupeř musel dotahovat. Takto to bylo celý zápas, kdy Jestřábi vždy o 1 gól vedli a soupeř dorovnával. Tento "systém" platil až do 44. minuty, kdy Svítkov vstřelil šťastný gól, který se stal gólem vítězným. Nezabralo ani naše závěrečné power-play, ve kterém jsme měli 2 obrovské šance na srovnání, ale štěstí stálo na straně soupeře. Je to prohra , která zamrzí, ale těžkou hlavu z ní nemáme, spíše naopak. Zápas byl pro hráče obrovskou zkušeností a vyzkoušeli snad vše, co má pořádný zápas nabídnout.  Přesilovky, oslabení, power-play a nechyběly dokonce ani strkanice, jaké vídáme spíše v seniorských kategoriích :-).Prostě zápas jak má být a já musím celý mančaft pochválit za skvělý výkon.

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23