HC Jestřábi Přelouč

Vítejte na stránkách hokejbalového klubu
HC Jestřábi Přelouč
www.hcjestrabi.cz

Kombinovaný tým žáků ve Svítkově ostudu neudělal

Kombinovaný tým žáků ve Svítkově ostudu neudělal

Žáci ve svém předposledním vystoupení na body ve Svítkově nedosáhli, ale bojovali až do samotného konce. Soupeř tak nakonec v poslední části zlomil zápas na svou stranu.

 

 

 

 

 

HBC Svítkov Stars Pardubice   –  HC Jestřábi Přelouč  5:4  (1:2 , 2:2, 2:0)

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Franek Adam, Hlína Richard, Tichý Vojtěch, Mrkvička Jakub, Král Tomáš, Tesař Matyáš , Novotný Ondřej, Kaderová Barbora, Voženílek Lukáš, Jakub Dašek , Pavel Hampl , Vrátil Jan

 

Trenéři: Tomáš Hájek, Aleš Záruba

Aleš Záruba: "Jak už je našim zvykem, jeli jsme na zápas se značně polepenou sestavou. Starší žáky doplnili tradičně žáci mladší a tentokrát nám pomohli dokonce i hráči z přípravky:-).Po velmi nepovedeném zápase v předcházejícím víkendu jsme tentokrát nastoupili do zápasu v naprosto jiném tempu. Všichni hráči na hřišti makali s nasazením, které asi soupeř, s nadupanou sestavou, nečekal. Naše hra opřená o skvělou obranu a perfektního golmana "Frenka" ( 43 zásahů, úspěšnost 88,4%) nesla své ovoce . Vsítili jsme první branku a nervózní soupeř musel dotahovat. Takto to bylo celý zápas, kdy Jestřábi vždy o 1 gól vedli a soupeř dorovnával. Tento "systém" platil až do 44. minuty, kdy Svítkov vstřelil šťastný gól, který se stal gólem vítězným. Nezabralo ani naše závěrečné power-play, ve kterém jsme měli 2 obrovské šance na srovnání, ale štěstí stálo na straně soupeře. Je to prohra , která zamrzí, ale těžkou hlavu z ní nemáme, spíše naopak. Zápas byl pro hráče obrovskou zkušeností a vyzkoušeli snad vše, co má pořádný zápas nabídnout.  Přesilovky, oslabení, power-play a nechyběly dokonce ani strkanice, jaké vídáme spíše v seniorských kategoriích :-).Prostě zápas jak má být a já musím celý mančaft pochválit za skvělý výkon.

Diskuze

Město Přelouč Catelli Kozubek Doprava - Spedice Autolakovna Řečany n/L Severní energetická a.s. Kiekert-CS s.r.o. Kusý s.r.o. Sorpom AB Elektro Pardubický kraj Tlapnet CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Pro-idea s.r.o.

Počet návštěv: 91803
Posledních 30 dnů: 287 | Posledních 7 dnů: 56 | Poslední den: 5

© 2023 HC Jestřábi Přelouč | Všechna práva vyhrazena | pipa31@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne