Starší žáci - hodnocení podzimu

Posledním mládežnickým týmem, jehož hodnocení Vám přinášíme jsou starší žáci!

"Tým SŽ se od začátku sezóny potýká se zraněními a nemocemi a tak je doplňován hráči MŽ, kteří již na tuto kategorii mají alespoň určitým způsobem dostatečnou výkonnost. Hrajeme standardní hokejbalové utkání (3 x 15 min.) a tak je pro oslabený tým velmi těžké vzdorovat většině nejen početně, ale i vzrůstem a výkonnostně silnějším soupeřům. Se soupeři, kteří mají tým složený z nám bližších ročníků hrajeme celkem pěkná utkání, na ty starší nemáme a ani to nijak neřešíme. Vyloženě špatné utkání jsme sehráli pouze jedno. K významným pozitivům podzimu určitě patří výhra na Alfě a dvojí bitva o výsledek ve Svítkově. Ve hře 5 v 5 a v oslabení nám to celkem jde, zapracovat musíme na přesilovkách. Tým jako takový i přes zmiňované těžkosti pracuje celkem dobře a hráči zaslouží za odváděnou práci pochvalu."

Za HC Jestřábi Přelouč Tomáš Hájek

Posledních 30 dnů: 434 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 13