Povedený Challenge cup v Přelouči!

Z důvodu interních problému v redakci (za které se omluváme), přinášíme sice se zpožděním, ale přesto informace o účasti našich mladýc hráčů na nedávném Challenge cupu!

VÝSLEDKY

HC Jestřábi Přelouč - HBC Opočno           0:8

HC Jestřábi Přelouč - Tým U14 Červení    0:6

HC Jestřábi Přelouč - Tým dívek U21        0:1

HC Jestřábi Přelouč - Tým U14 Modří        0:8

Sestava Jestřábů: Záruba Tomáš, Kubátová Jana, Pecka Matyáš, Voženílek Lukáš, Kaderová Barbora, Král Tomáš, Tesař Matyáš, Tichý Vojtěch, Mrkvička Jan, Opasek Tomáš, Švadlenka Jan, Starý Michael, Kozel Filip.

Tomáš Hájek (trenér): "V neděli 26.2.2023 se na našem hřišti uskutečnil další ročník tradičního turnaje hokejbalových nadějí Challenge Cup. Účastníky byly dva týmy reprezentace U14, tým reprezentace dívek U21, dorost HBC Opočno a tým starších žáků domácího klubu HC Jestřábi Přelouč doplněný o 3 hráče dorostu a 3 hráče starších žáků HBC Ježci Heřmanův Městec.
První utkání jsme sehráli s dorostem Opočna a vysoko se silnějším a herně vyspělejším soupeřem prohráli. Pozitivem z utkání je jednoznačně určité sehrání se a vzájemné poznání hráčů, kteří spolu v jednom týmu nikdy nehráli.
Druhé utkání s červeným výběrem U13 se nesl ve znamení výrazného zlepšení našeho výkonu a i obrazu hry.  Byli jsme výběru U14 důstojným soupeřem a vypracovali si několik velmi dobrých brankových příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Nebýt hrubých chyb v závěru, kdy jsme 3 góly soupeři darovali i výsledek by byl mnohem přijatelnější.
Třetí utkání jsme sehráli s výběrem dívek U21. Před tým jsme před utkáním stanovili cíl utkání vyhrát, což se nám sice nepodařilo, nicméně jsme sehráli velmi dobré utkání a podlehli nejtěsnějším možným výsledkem. Opět můžeme jen litovat řady neproměněných šancí ke vstřelení branky. Musíme ovšem přiznat, že dívky hrály velmi dobře a celkově to byl oboustranně povedený zápas.
Čtvrté utkání jsme sehráli s modrým výběrem U14. Soupeři jsme vysoko podlehli a utkání jsme nakonec dohrávali po několika zraněních v nedostatečném počtu unavených a přetížených hráčů.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům a hráčkám a pochválit je za přístup k utkáním a odvahu postavit se silnějšímu soupeři. Tým složený z hráčů tří věkových kategorií, kteří spolu nikdy nehráli, pracoval velmi dobře a za své vystoupení na turnaji se rozhodně nemusí stydět, přestože ve všech těžkých utkáních nakonec soupeři podlehl. Jako velkou škodu vidíme určitou střeleckou nemohoucnost a tedy nevstřelení branky, ačkoli brankových příležitostí jsme si v některých zápasech vytvořili dostatek. Poděkování za ochotu pomoci nám se složením týmu směřujeme panu Jiřímu Kozlovi do Heřmanova Městce odkud jsme měli zapůjčené 3 hráče, kteří jinak obvykle proti nám nastupují jako soupeři. Hrát jako spoluhráči tvořící tým je pro hráče, kteří obvykle na hřišti stojí proti sobě jako soupeři je vždy pro všechny zajímavá zkušenost."

Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 158 | Poslední den: 16