Muži natáhli vítěznou šňůru

Již potřetí za sebou nepoznali Jestřábi hořkost porážky a sunou se pomalu tabulkou vzhůru. Výkon však nebyl z nejpřesvědčivějších!

HBC Opatovice n. /L. - HC Jestřábi Přelouč 4:9 (0:1, 0:5, 4:3)

Branky a asistence Jestřábů: Příhoda (Moravec, Svoboda), Kazimír D. (Šmíd, Slanina), Šmíd (Čapek, Hejhal), Kazimír D., Slanina (Kazimír D.), Příhoda (Hohenberger), Hejhal (Vorba), Svoboda (Moravec), Pospíšil (Hejhal, Vorba).

Kompletní statistiky utkání

Sestava Jestřábů: Smekal, Procházka - Čapek, Hájek, Hohenberger, Šmíd, Stoklasa, Tesák - Hejhal, Kazimír D., Kazimír M., Moravec, Mrkvička, Opasek, Pavlíček, Pospíšil, Příhoda, Slanina, Svoboda, Vorba.

Trenér: Štefanský

Libor Komůrka: "V domnění, že nám povinné body spadnou do klína, jsme z první třetiny udělali selanku. Až ve druhé třetině se na to už dalo dívat, začal pohyb a kombinace a skóre narostlo až na 0:6. Z třetí třetiny by mohl udělat přednášku akorát Chocholoušek. Srdnatě bojující Opatovice tak několikrát načapaly naši obranu v nedbalkách. Body máme po výkonu, který by v jiných zápasech stačit k dalším nemusel."

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23