Jestřábi letí do Kanady!

Dne 24.5.2016 se letadlem přes Amsterdam přepraví pět zástupců klubu HC Jestřábi Přelouč na Mezinárodní turnaj kategorie nad 40 let v hokejbale, který se koná v městečku Banff nedaleko kanadského Calgary.
Martin Šmíd, Libor Komůrka , Rudolf Raška , Rostislav Sukup (vedoucí družstva) a Lubomír Menc (ten v našem klubu již druhým rokem hostuje z nedalekého Heřmanova Městce) poměří síly z nejlepšími hráči světa této věkové kategorie. Za Českou republiku jedou dva výběry, dále se představí dva výběry ze Slovenska, dva z USA, tři z Kanady a zástupci Indie, Rakouska, Itálie a Řecka. Ve výběru, kde se představí naši hráči jsou i hráči z Třemošné, Plzně-Litic, Mostu, Svítkova, Poličky, Heřmanova Městce či Rakovníka. Turnaj začíná dne 1.6.2016 a bude probíhat do 5.6.2016. Sledovat jej můžete na webu www.isbhf.com, nawww.jestrabi.prelouc.com nebo na klubovém facebooku Jestřábů.

Držte tady našim "veteránům" palce!

Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 23