1.liga 2018/2019

23.3.2019 15:00

(1:1,0:1,1:2)

HBC Prachatice

Libor Komůrka: "Odehráli jsme velice dobré utkání, kdy jsme měli určitě více ze hry než soupeř, ale ten potvrzoval pravidlo, že když  jsi na hrušce, jde pomalu všechno samo. Když už jsme vždy pracně dorovnali skóre, stačila maličkost a soupeř znova odskočil. Na třetí branu jsme už neodpověděli. Je to škoda, kluci zápas odmakali i v malém počtu a myslím, že se za výkon nemusí stydět."

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč:
P. Sedmák, P. Smekal, P. Michetschläger, T. Vorba, D. Štefanský, M. Drápalík, V. Mlynář, M. Šimek, J. Šimek, J. Bílý, Z. Hejhal, J. Příhoda, P. Svoboda

Branky:
13. J. Šimek (P. Michetschläger, J. Bílý),
32. P. Svoboda (P. Michetschläger, M. Šimek)

Tresty:

HBC Prachatice: