2.NHbL 2018/2019

HBC Pardubice "B"

(4:1,2:2,2:2)

HC Jestřábi Přelouč B

Svůj úvodní duel podzimní části mají za sebou hokejbalisté našeho B-týmu. Ti měli hned na úvod těžkou pozici, když cestovali na půdu B-týmu pardubického Autoskla. Nakonec z toho byla pěkná přestřelka, ale tři body zůstaly v Polabinách.

Hráč a vedoucí B-týmu Filip Oliva viděl utkání takto:

"Jednoznačně dominující domácí berou zaslouženě 3 body. Výsledek je pro nás ještě milosrdný. Při personální krizi, která nás postihla, jsme si vypomohli jednou formací z C týmu a tak jsme neměli vysoká očekávání. Výsledek bereme a 5 vstřelených branek snad využijeme jako odrazový můstek do dalších kol. Do Pardubic gratulujeme."

Fotogalerie z utkání ZDE➡: https://kahlanka.rajce.idnes.cz/2.L-HBC_Autosklo-H.A.K._Pc…/

Informace o utkání

HBC Pardubice "B":

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč B:
P. Sedmák, T. Hájek, F. Oliva, J. Pavlíček, Z. Čapek, T. Vorba, M. Kazimír, T. Hudec, M. Slanina, R. Raška, V. Mlynář, M. Motyčka, J. Čermák, P. Hohenberger, T. Bittner, J. Lauryn, D. Kazimír

Branky:
7. M. Motyčka (T. Bittner),
16. T. Hudec ,
22. R. Raška (M. Slanina),
34. T. Hudec (J. Čermák),