2.NHbL 2018/2019

(3:2,0:0,1:2)

SK Ježci Heřmanův Městec

vyloučení: 4:4, využití: 1:1

B-tým neudržel nadějné vedení a nakonec s Ježky prohrál v samostatných nájezdech. Takto viděl duel Filip Oliva:

"Byť jsme 8 minut před koncem vedli 4:2, z utkání nakonec odcházíme jen s jedním bodem a tak nemůžeme být úplně spokojení. Hosté ale po celý zápas prokazovali své kvality a remíza je asi spravedlivým odrazem dění na hřišti. V nájezdech pak byli šťastnější hosté. Zajímavostí zápasu je, že byl herní generálkou hned pro 3 reprezentanty kategorie Masters, kteří v týdnu odlétají na MS na Bermudy.  V domácím dresu se předvedla dvojice Komůrka, Raška, za hosty pak Luboš Menc. Nutno podotknout, že ani ve svém věku nejsou ani jeden ve svých týmech pouze do počtu. Do HM gratulujeme."

Radek Böhm, hráč, který má za sebou několik startů i v našem dresu pak viděl utkání následovně: „Zápas s Přeloučí byl dost podobný tomu před týdnem.Ačkoliv první třetina skončila pouze o jednu branku, tak z naší strany to byl absolutně nedostatečný výkon. Od druhé třetiny se naše hra výrazně zvedla, nicméně i přes naše zlepšení nám domácí přidali další branku,“ říká s tím, že dvě vstřelené branky v závěrečných minutách třetího dějství byly Ježkům velkou odměnou. „V prodloužení jsme nedokázali využít dvojnásobnou přesilovou hru a tak utkání dospělo opět do samostatných nájezdů, kde jsme brali druhý bod. Zápas tak pro nás nakonec dopadl takovým malým vítězstvím. Každopádně je před námi ještě spoustu práce a musíme se do dalších zápasů výrazně zlepšit,“

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč B:
T. Dvořáček, M. Drápalík, T. Hájek, F. Oliva, T. Vlk, J. Pospíšil, Z. Čapek, T. Hudec, M. Slanina, R. Raška, L. Komůrka, J. Lauryn, V. Mlynář, M. Motyčka, P. Hohenberger, J. Lauryn

Branky:
9. Z. Čapek (V. Mlynář),
13. T. Hudec (J. Lauryn),
14. T. Vlk (M. Drápalík),
32. M. Drápalík (T. Vlk)

Tresty:

SK Ježci Heřmanův Městec:

Branky: